Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van-e olyan felnőtt férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan felnőtt férfi aki nem erőszakkal/zsarolással akarja rávenni a párját a szeretkezésre, hanem elfogadja, ha a párja aznap épp nem akar?!

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én eddig csak ilyenekkel találkoztam. Egy normális pasinak fontos hogy a nőnek is jó legyen, ha erőszakkal kényszerítenek az meg biztos hogy nem jó. De el sem tudom képzelni a szituációt. Én ilyet még csak tv-ben láttam.
2015. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Van-e olyan felnőtt nő aki nem erőszakkal/zsarolással akarja rávenni a párját a szeretkezésre, hanem elfogadja, ha a párja aznap épp nem akar?!
2015. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

igen van

de nem itt

2015. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfinak nevezhető-e az olyan felnőtt férfi, aki erőszakkal/zsarolással akarja rávenni a párját a szeretkezésre?
2015. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44/f Nekem volt olyan barátnőm aki kedvelte az erőszakot. Még azt is hogy az ágyhoz kötözöm és úgy teljes erőből. Attól izgult ha nagyon kiverem a seggét. Én volt amikor abba akartam hagyni mert nagyon sikított és tényleg fájhat neki. De volt hogy csúnya szavakkal illetet ha abba mertem volna hagyni. Ha kevés nő is van ilyen de van egy két nő aki igényli az erőszakot.
2015. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pl. nagyon megértő a párom. Persze ez kölcsönös... :)
2015. jún. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért jut neked folyton ilyen, mert ezekre buksz, kérdező.
2015. jún. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 papalotifos válasza:
Nezd en a kapcsolatunk legelejen mondtam a baratnomnek, hogy BARMI van amit Õ nem akar akkor azt nem kell csinalni! Es igen volt ra pelda, hogy en kivantam, de o nem, csak annyit mondott nekem "Ne most, kerlek!" Es en csakis bolintottam, hogy "rendben van" Igen szar erzes tud lenni a fiuknak egy ilyen pillanat, olykor kisse kellemetlen is, tekintve a visszautasitast, de higyjetek el a masik fel nagyon halas ezert! :) Mi lassan fel eve vagyunk egyutt, tobbek kozt ennek koszonhetoen es annak is, hogy nem eroltetem hogy elveszitse, raerunk es nem ezen mulik a szerelem, ettol fuggetlenul tortennek, hmmm kellemes dolgok! :D De a lenyeg, hogy tiszteletben kell tartani a masik fel igenyeit! 18/F
2015. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem semmi. 18 évesen úgy beszélsz a szexről mintha mindent tudnál róla. Nekem is megtaníthatná egy nő mi azt a szex.
2015. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

merem remélni hoyg a férfiak nagy része nem kémyszeríti a hölgyeket szexre!

Még hallani is rossz!

2015. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!