Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Az, hogy ilyen testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Az, hogy ilyen testem van ellensúlyozza kicsit, hogy az arcom inkább csak átlagos és kicsit pattanásos? Eléggé önbizalomhiánnyal küzdök ilyen téren.

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 31. 01:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az itt a probléma, hogy a kérdezőt csak a hímek felső 0,5%-a érdekli. A válaszolók, akiknek nagyon tetszik, pedig nem ebből a kategóriából kerülnek ki. Nekem is tetszik a kérdező, aki önbizalomtuningolásra használja a GYK-t, de el tudom képzelni, hogy egy alfahímnek, akinek a telefonjában el van mentve 100 bármikor dugható bomba csaj száma, és folyamatosan csilingel a facebook üzenetek miatt, pont nem tetszik.
2015. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

A mai világban a test a lényeg többnyire, abból pedig Neked elég jó adatott. Sokkal inkább elfogadható egy átlagos arc jó testtel, mint egy szép arc átlagos testtel, vagy teltebb testtel. Én így látom. Nincs miért aggódnod szerintem.

22/L

2015. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy! :) 10/10

Am, amúgy van egy krém amit egy párszor használtam és azóta nincs gondom ezzel.Csak most nem tudom mi a neve. :/

De ha gondolod utána nézhetek.


23/F

2015. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

22: +1


Ha nem így lenne, ahogy írtad, biztos nem küzdene önbizalomhiánnyal, mert egy ilyen testért 10-ből 9 férfi odaadná a fél karját. Persze aki bármikor megkap egy ehhez hasonlót, mert olyan jól néz ki, annak lehet hogy nem kell.

2015. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Nagyon jó tested van;)
2015. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 aladar12 ***** válasza:
ha két szép szemed van, és aranyos mosolyod, akkor tökéletes.
2015. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

22 vel teljesen egyetertek.

Ettol fuggetlenul vonzo alakod van ;)

30F

2015. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Nem rossz az alakod,de hogy 10/10 lenne,na hagyjuk màr.
2015. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor elmondom a lényeget ami mindkét nemre igaz!

Tök mindegy hogy férfiről vagy nőről beszélünk, a vonzalmat nem tökéletes külsővel lehet elérni. Ahhoz h valakit vonzónak találjunk nem kell 10/10-es külsővel rendelkezni.Én személy szerint láttam már olyan lányt is aki kb 10/5 volt nekem ránézés alapján és ha csak ránézésre kellett volna véleményt alkotni abszolút semmi nem tetszett volna.Viszont amikor elkezdtem vele beszélgetni, több időt vele lenni olyan hihetetlen nőiesség volt benne olyan magávalragadó személyisége, kisugárzása volt h hihetetlen és a gesztusaival a személyiségével, lényével teljes mértékben megfogott és vonzó nőt láttam benne , vonzónak tartottam és össze is jöttem volna vele. Szóval a lényeg nem a külsőben van. Egyébként jó alakod van és szerintem az arcoddal sem lehet probléma , szóval ne félj minél többet parázol, mondogatod magadnak azt h nem vagy elég jó annál jobban el fogod hinni ezt a hülyeséget.... Nekem sincs szép arcom de ezt kaptam az élettől ezzel kell együtt élnem és elfogadnom, minél előbb megteszed annál jobban nem fog érdekelni és fókuszálhatsz fontosabb dolgokra is :) amúgy is ha túl szép lennél akkor csak az miatt érdeklődének a férfiak és nem megsimerni hanem megfektetni akarnának :) egy remek személyiség és vidám kisugárzás mindenkinek tetszik , ha nem is mindenki kapcsolatot akar majd de az biztos h szívesen lennének a társaságodban :)

2015. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
#30: ezzel nem értek egyet teljesen. Ilyennel azok vigasztalják magukat akik szintén nem mondhatóak vonzónak. Azért valljuk be, nem sűrűn fordul elő olyan hogy valaki a nem túl előnyös külsejét teljesen ellensúlyozni tudja a személyiségével. Ez vonatkozik az általánosságra, de abban viszont hiszek, hogy mindenki bejön valakinek, akkor is ha nem olyan szép... Valamilyen szinten külsőleg és belsőleg is kell a vonzódás, különben hosszútávon nem fog működni, illetve nem lesz egy őszinte kapcsolat.
2015. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!