Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a szép,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szép, szexi nők okosabbak, sikeresebbek és jobb munkamorállal rendelkeznek mint az átlagos és csúnya nők?

Figyelt kérdés

Ahányszor egy gazdag pasit látok, drága autóval, az anyósülésen mindig egy szép nő foglal helyet. Szerintetek is azért van mert az egyetemen sokkal többet tanultak és nagyobb tudásuk birtokában, magasabb pozicióban helyezkednek el mint átlagos és csúf nőtársaik? Magasabb intelligenciájuk miatt ezek a férfiak vonzónak találják őket? Mert fordított esetben gyakran hallani, hogy egy nő számára meghatározó tényező, hogy párja legalább annyira művelt és intelligens legyen, mint ő?


Tehát ezek a nők valóban többet érnek, többet tudnak? Netán csak én látom sajátosan furán ezt a társadalmi jelenséget?



2015. máj. 28. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak ott, mert jól néznek ki. Honnan veszed, hogy azt a csávót érdekli, hogy tanult az a nő?
2015. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így is van rendjén. Egy férfi más tulajdonságok alapján lesz "top".
2015. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 1/2


Azt hittem kiérezni majd az iróniát a kérdésből...De minden bizonnyal tévedtem.

2015. máj. 28. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A titok a pénz. Mindenkiből lehet jó nőt csinálni, csak pénz kell hozzá. És nyilván egy sikeres, jól kereső hölgy megengedheti magának az igényes, kifinomult, drága ruhákat, a rendszeres bőr- és hajápolást, fogászati beavatkozásokat, speciális étrendet, személyi edzőt. Ez az egyik lehetőség. A másij, hogy szerencsés és szépnek születik.
2015. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szépnek születni önmagában nem érdem, ha ezért teszel is, akkor már joggal kérkedhetsz vele.

Ugyan ez elmondható az intelligenciáról is, bár intellektust még nem szerzel a nyers logikai készségeddel.

Ez tipizálás.

2015. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az iróniát értem én, de ettől még nem lett teljesen fals a kérdés.

Őszintén szólva az ismeretségi körömben tipikusan az általad leírt dolgok összefüggnek, csak pont fordítva. Mert legyünk őszinték: ha egy nő igazán jó nő akar lenni, az sok munka, idő és pénz.

Nem tudom, mennyire látod, mit tesz egy nő azért, hogy szép legyen. De alap például a napi egy-két óra edzés, fegyelmezett táplálkozás. A legtöbben már itt elvéreznek. Nagyon sok időt, energiát, pénzt igényel, hogy az ember jól nézzen ki.

Márpedig a pasiknak jó nő kell, hiába bizonygatják itt a gyk-n sokan az ellenkezőjét.

2015. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igazán gazdag férfinak az sem mindegy hogy a nő született szépség vagy "mesterségesen" lett az. Egy férfi nem a kozmetikai vagy ruhaipar vagy a plasztikai sebészek teljesítményére kíváncsi. Hanem hogy a nő rúzs és más tartósítószerek nélkül milyen.
2015. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Erre írtam a fegyelmezett táplálkozást és az edzést.

Én szép vagyok, alapvetően jó alkattal. De lusta vagyok edzeni, nem kozmetikázom. Szóval a bőrömön akadnak pattanások, a hasamon hurkák, és a hajamnak sem olyan szép a fénye, mint annak, aki rendszeresen pakolásokat tesz rá. Hiába a szép arc, hiába vagyok okos, elismernek a szakmában és a magánéletben is, de nem vagyok jó nő. Pedig az adottságok megvannak.

2015. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!