Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek gáz ha a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek gáz ha a fiú nem szereti a vad kemény "macsó" szexet sőt képtelen rá csak az érzelmes, ízlelgetős érzéki szex izgatja?

Figyelt kérdés
trágár beszéd még belefér de az is roppant érzékien nem domináló stílusban.

2015. máj. 31. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem éppen ez jön be.
2015. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
hát nrkrm rz nem nagyon jön be, csak ritkán, de egy férfi tudjun azért férfi lenni az ágyban, dominálni, leteperni, a falhoz nyomni, ha kell
2015. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem jön be, de a párommal pont passzolunk ezen a téren is.

Biztos találsz majd olyan lányt, akinek ez fog tetszeni, azért jócskán akadnak szerintem. És gáznak sem mondanám, te ilyen vagy és nincs is ezzel semmi gond.

2015. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Macsó szex? Úgy beszélsz róla mintha rossz dolog lenne. Van aki ezt szereti van aki azt. Én jobban kedvelem a spontán, vad szexet.
2015. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Durva sex L/22
2015. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én a keményebb szexet szeretem, az érzelmes, hollywood-i romantikus filmekbe illő szexel engemm nem lehet kielégíteni.
2015. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elvárom hogy időnként a barátom dominánsan jól megdugjon. Kell persze az összebújás is de ha az előbbit nem kapom meg akkor nem lesz kielégítő a szexuális életünk.
2015. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Szeretem mikor elkap egy férfi,nem kell mindig finomkodni. Persze jó néha szeretkezni azzal akit szeretsz,de heti több alkalom után már elég unalmas lenne. Viszont ne keseredj el,sok lány szereti ha érzékien bánnak vele és nem úgy,mint egy kutyával! :)
2015. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak, csak nem illenék össze egy ilyen pasival. Igénylem a durvaságot szex közben, "muszáj" nekem vagy a páromnak durvulnia, hogy élvezzem a szexet.
2015. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9 es : ha a lány durvul azzal még nincs is igazán bajom csak én nem tudom egy kicsit sem dominálni a lányokat nagyon távol áll tőlem
2015. máj. 31. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!