Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egy pasi összezárva...

Lányok! Ha egy pasi összezárva állkapcsait, elkezdeni még egy kicsit, összeszorítani majd elernyeszteni majd megint összeszorítani az szexi?

Figyelt kérdés
Tudjátok, mikor össze van zárva az állkapcsa és finoman összeszorítja a fogait, és két oldalt ez miatt, látszik ahogy mozog az izom az állkapocs mellet. Sokszor vettem észre, hogy filmekben, meg az életben, a tipikus "macsók" erőteljesen szeretik használni, hát nem is tudom nevezhetem-e egyáltalán gesztusnak, szerintetek miért csinálják, egyáltalán szexinek találjátok?

2015. febr. 6. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Még sose figyeltem meg, hogy ez olyan gyakori lenne, életben főleg nem.


Filmekben szerintem azt fejezheti ki, hogy a fickó dühös, de visszafogja magát, inkább nem szól semmit.


Ez önmagában nem szexi, szóval ne ezzel akarj csajozni.

2015. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt hinném,hogy valami fura rángógörcsben szenved szegény.
2015. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lviSBxQOW0E

Valami ilyesmit kéne elképzelni?

2015. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, ezen a vidin, egyszerűen dühös a nő. Én valami olyasmire gondoltam amit a srác csinált a A felhők fölött 3 méterrel-ben nem csak akkor csinálta mikor dühös, hanem mikor egy nővel beszélget. Mondom, mintha úgy hinné, ettől macsób lenne. Szebben nem tudom magam kifejezni.
2015. febr. 6. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem akkor, ha mindig ezt csinálja. Az olyan, mintha tickelne. Nekem ez inkább koncentrációt/vívódást fejez ki. Másrészt csak akkor feltűnő, ha erős állcsontja van a pasinak.
2015. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!