Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket zavar ha egy fiunak 15cm a farka vagy zavar, hogy nincs meg a 18?

Figyelt kérdés
Igen nekem is ekkora! Teljesen atlagos meret!!! Sott szerintem formara is szep farkam van
2015. máj. 31. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar.

Ez egy teljesen átlagos méret.

2015. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó méret.

Nem kell h 20 vagy nem tudom hány centi legyen. Az se olyan jó..

Jó a 10-11 centi az tényleg kisebb az átlagnál és nem mindenkinek kielégítő, de a 15 az szerintem átlagos méret.

És használni kell tudni ;)

2015. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar ez a méret, a formáról nem tudok nyilatkozni. :D
2015. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar csak tudd használni.
2015. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
az elöbb irtam ki kérdésben hogy mikor lesz már betiltva az idiota farokméretes kérdések, erre az a barom kérdez egy ilyet...eszem megáll
2015. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5ös azért nehogy már te megtiltsd h ki mit kérdezhessen. te vmi nagy szám ember vagy h pont azt merték kérdezni amit te nem akarsz h kérdezzenek?
2015. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vágyom nagyobbra, a formára viszont nagyon kényes vagyok
2015. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

formára kényes valaki... jah persze, az is egy felszínes gyökér csak... mert arról tehet valaki ha balra jobbra vagy esetleg felfelé görbül? Gratulálok.


Én nekem is van kedvenc mell feszességem mégsem vagyok kényes arra ha lóg.

2015. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez inkább minket, pasikat zavar, hogy mindig többre vágyunk. A lányok jól elvannak kisebbel is. Akinek nagyobb kell, hát keres olyat. Mi meg megtesszük ugyanezt a mellekkel! De nem hiszem, hogy bárkit eltaszított volna a normálon belüli kategória a másiktól. Sem mellben, sem farokban.


Azért arra kíváncsi lennék, ki mit ért az alatt, hogy jól kell bánni egy kis farokkal. Az elmúlt 25 év szexuális tapasztalataimból erre nem tudtam rájönni. Inkább a nagy farokkal kell jól bánni, mert arra figyelni is kell!

2015. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hosszra jó, viszont ha mondjuk csak 2cm az átmérője, akkor pl. nálam semmire sem mennél vele :D
2015. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!