Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy nem akarok lefeküdni a barátommal egy hónap után? 18L

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2015. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj. Addig várj míg nemérzed magad rá készen. Hidd el,tapasztalatból beszélek. :) Ha nem várod ki a megfelelő alkalmat akkor csak egy rossz élmény fog maradni számodra. Ha meg csak azért nem fekszel le vele,mert kevésnek tartod az 1 hónapot akkor szerintem ezen ne rágódj. Akkor tedd meg amikor jónak érzed. Most az,hogy 1 hónapot vagy 6 hónapot vártál nem oszt,nem szoroz,szerintem.

18l

2015. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha szűz vagy, nem, ha már nem, akkor fura.
2015. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
#2 vagyok. Ja én bele se gondoltam,hogy nem szűz. Valószínűleg azért,mert nem bírnám ki,hogy 1 hónapig ne feküdjek le a barátommal,akihez vonzódok :D
2015. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok
2015. máj. 31. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az időtől függ hanem amikor úgy érzed hogy szeretnéd hogy együtt legyetek. Csak akkor feküdj le. Én nem várnám el és nem is vártam el soha hogy úgy szeretkezzen velem a barátnőm akár először is ha ő nem akarja. Nekem abban nem lenne semmi jó. Azt szeretem ha megőrül értem, akkor lesz neki is jó és élvez nagyot! 26F
2015. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. A barátodnak viszont igen. Hogy neked baj-e, azt neked kellene tudni.
2015. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor pedig várj addig amíg jónak érzed :) Előtte meg azért mehet a tapi,petting,hogy szokjátok egymást. A lényeg,hogy ne legyél frusztrált mikor együtt vagytok,engedd el magad és élvezd.
2015. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, viszont pl velem se?
2015. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!