Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt akarok lefogyni...

4 hónap alatt akarok lefogyni 10kg. Lehetséges sok sporttal és kevés étellel?

Figyelt kérdés
mindig bele kezdek a sportba de két napon belül abbahagyom. hogyan növelhetném meg az akarat erőm?
2015. máj. 3. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

mármint azt akartad ugye írni, hogy sok sporttal és egészséges étkezéssel?? ;)


amúgy, ha abbahagyod akkor nem is akarod igazán, nincs meg az elhatározás

2015. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Milyen sport? Szerintem meg epp hogy belefer a 10 kg a negy honapban. Ha rendszeresen elmesz futni le fog menni foleg ha most nem csinalsz semmit. Csak vizet igyal ne egyel edesseget csak modnjuk heti egyszer. Szokj ra a zoldsegre gyumolcsre. En 13 kgot csak futassal fogytam. Ugyanolyan etkezessel. pontosabban 10et mert az utolso 3 hoz kellett a valtoztatas. Mindig az utolsok a legmakacsabbak. Ha teheted menj konditeremben ott van egy kis osztonzes az uton en is lealltam 100meterenkent es egy honap utan kepes voltam 50 percet kocogi futni meg olyan 30 percet. Ne add fel. Ha az elso hetet kibirod menni fog.
2015. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne keveset egyél, hanem megfelelő ételeket. A sporttól amúgy is nagyobb lesz az étvágyad ráadásul kell hozzá energia, majd utána fehérje ami segíti az izmokat. Sok fehér hús, hal és zöldség.
2015. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha szobabiciklizek az is hatásos? (+plusz ha szükséges akkor ugrálókötél)
2015. máj. 3. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Én napi 30 percet szobabiciklizek,már 16 kiló lement!
2015. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt? :O
2015. máj. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!