Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni? Élvezem a szexet egyszerűen van, hogy alig bírom de nem tudok képtelen vagyok elélvezni. Olyan mintha nem tudnám elengedni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 20:09
 1/8 RRR ***** válasza:

pl:

mert szégyenled magad a párod előtt

2015. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

beszélj a pároddal hogy addig ne hagyja békén a puncidat amíg el nem élvezel. Lehet 2 óráig fog tartani, de van az a pont amikor már visszatartani sem fogod tudni. Ha jönnie kell akkor jönni fog. Utána már tudod mit kell érezned és ha sokat gyakorolsz akkor rá is tudsz majd segíteni hogy hamarabb jöjjön a gyönyör :)

Egyébként önkielégítéssel is szuperül lehet gyakorolni!

2015. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szex kérdés nekem mindig is macera volt.az előző batrátommal el sem jutottam idáig jelenleg a pasim mindne téren beindit de egyszereűn a gerjedelemaktus közben megáll egy pontnál ingerlés van de olyan mintha nemakarna az istennek sem...
2015. máj. 31. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
vedd igénybe egy szexuálterapeuta segítségét, ha nem javul
2015. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet máshogy is meg kellene próbálni. ha nem megy csiklóval akkor rásegíteni hüvelyi izgatással is, vagy épp fordítva. Vagy akár vehettek valami rezgős dolgot a csikód izgatására. Lehet sokat segítene. Valahogy jönnie kell annak a fránya orgazmusnak :)
2015. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az előző baráűtommal próbáltuk a vibrátoros dolgot cska ideges lettem tőle mert akárhogy igazgattamnemvált be a csilóm extra rézékeny csak egy bizonyos módon lehet hozzáérni azzal máűr volt orgazmus ha egyáltlaánaz volt...
2015. máj. 31. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ideges leszel vagy zavarba jössz a vibrátortól akkor próbálkozz egyedül. nincs abban semmi szégyen. ne úgy fogd fel hogy maszturbálsz, hanem sokkal inkább egy gyakorlásnak. rá kell jöjj hogy működik a tested, különben egyre jobban rágörcsölöd magad erre a dologra és a végén már pont azért nem fog sikerülni.
2015. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

és egyedül el tudsz élvezni?

Javaslom a zuhanyrózsát (vízsugarat irányítsd a csiklódra)


Valamint a pároddal izgasd fel magad nagyon orálisan, de stressz nélkül, mondd meg neki h várja el h elélvezz, csak simán élvezd!

és aztán a misszionárius pózban hogyha teljesen rádfekszik, és úgy csináljátok, akkor a csontjával elvileg pont ingerli a csiklódat


Én így szoktam elmenni, de én is 1,5 évig nem mentem el a barátommal :)


Aztán egyszer valahogy megtaláltuk ezt a pózt, azóta mindig sikerül :)


Úgyhogy ne add fel, csak lazulj el :)


21 L

2015. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!