Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz barátnőmet próbáltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz barátnőmet próbáltam a csiklójánál izgatni már párszor, de 10/8 x nem tud elélvezni mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tud ellazulni,nem tud odakoncentrálni.
2015. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínű még nem igazán ismeri a testét, de lehet hogy valamit rosszul csinálsz
2015. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is ő fedezze fel a saját testét, azután te fejleszd a technikádat.
2015. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt neki is új ez a fajta inger, akár szokta magát kényeztetni (ami valószínű), akár nem. Amit ilyenkor érez, az teljesen más fizikai érzet, másfajta stimuláció, mint amihez hozzászokott.


Másrészt neked is kell idő ahhoz, hogy kitapasztald, hogy mi az igazán jó érzés neki.


Szerintem örüljetek neki, hogy 10-ből 2-szer már sikerül, ha figyelsz a reakcióira, visszajelzéseire, meg ő is egyre felszabadultabb lesz, akkor egyre javulni fog ez az arány. :-)


(Ha esetleg szeretnéd, és úgy érzed, hogy hasznát vennéd, privát üzenetként szívesen elküldök neked egy olyan leírást, illetve tanácsokat, ami női szemmel nézve a legjobb és a leghasznosabb, amit valaha olvastam nők orális kényeztetése témakörben.)

2015. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rá kell érezni.
2015. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha igaz (?????) hogy 10/2-szer elélveztetted az nagy eredmény!!!
2015. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KJUsul ***** válasza:
100%

Rendesen el kell lazítani. Biztos, hogy szűzként még mindig görcsöl kicsit, ilyenkor nem kell egyből a csiklóra vetni magad, ez egy tévhit! Fedeztétek fel a teste egyéb érzékeny pontjait, hol csikis, mitől izgul fel...

egy ilyen hosszabb felfedező körút teljesen ellazíthatja, és nem lesz már kellemetlen a csikló környéki izgatás sem....

2015. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő 19 én 22.
2015. máj. 25. 12:59
 10/10 anonim válasza:

Eszembe jutott egy filmjelenet.

Nő:tudod mi az a csikló?

Pasi: igen.

Nő:azt is tudod,hogy hol van?

Pasi:igen.

Nő:na onnan 3 centivel lejjebb:-D

2015. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!