Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélt férfival zavaró?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt férfival zavaró?

Figyelt kérdés
Vannak olyan nők akiket zavarja ha a párjuk körül van metélve? Miért zavaró?

2015. jún. 1. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

USA-ban bőven 70% fölötti a körülmetéltek aránya, és nincs ott annyi zsidó. Eleve nem vallási, hanem egészségügyi eljárás, és nem zsidó találmány hanem afrikai-arab területekről származik, jellemzően sivatagban élő népeknél.


Akinek csak a zsidózás jön le belőle az nem kicsit beszűkült gondolkodású és tudatlan.

2015. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Ti rosszul tudjátok. Magyarországon is 7-ből 1 férfi körül van metélve és nem azért mert mindenki zsidó.


Az USA-ban itt egy térkép arról hogy mennyi a körülmetélési arány:

[link]

Vannak egész régiók (százmilliók által lakottak), ahol a fiúk 60-80%-át körülmetélik.


Én is körül vagyok metélve mert 1-2 napos koromban a kórházban azt mondták a szüleimnek hogy esélyes lenne fitymaszűkület kialakulása ha nem metélnek körül. Szóval nem mindenki zsidó (Vagy muszlim) aki körül van metélve.


A lányokat nem zavarja.

2015. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

De neked miért baj a körülmetélés? Vagy másoknak a hiánya? Ez egy esztétikai dolog, ami ha nincs benne vallásosság, akkor ízlés kérdése. Most jöhet persze mindkét oldal a saját fröcsögésével hogy a körülmetélés miért jó vagy miért rossz (mindkettőre ezer-ezer érvet hallottam már), de inkább ne.


Nem érzem magam többnek vagy kevesebbnek körülmetélve és nem érezném magam többnek vagy kevesebbnek ha lenne fitymám sem.

2015. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nincs körülmetélve és nem is lesz. Ez olyan hóbort mint az orrkilyukasztás? Mert ha nem vallási okból van akkor minek. Mondjuk szerintem az a férfiaknak odavaló. A nőknek sem vágják le a szemérem ajkait mert úgy szebbek./remélhetőleg!/
2015. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Már kétszer elmondták, hogy egészségügyi eredetű, de még nem sikerült felfognod most sem. Nem egyformák az emberek, nem mindenkinek ugyanolyan az egészségügyi állapota vagy testfelépítése, fejlődése.

Van ahol mindig is indokolt volt az eljárás használata, van ahol praktikusságból vezették be. Ártani nem árt, ugyanakkor van ahol hasznos. Néhány ember szokott azon pörögni hogy csonkítás meg életre szóló probléma, mert pár ezreléke a műtéteknek nem lett elfogadható.


Remélem ezt még be tudja fogadni a felfogóképességed, ma eddig nem igazán sikerült érdemben megnyilvánulnod.

2015. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
5-ös miért nem sikerült érdemben megnyilvánulnom?
2015. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
5-ös mindenki érti amit írtál. De ettől még lehetnek más vélemények. De ezek neked már gyengeelméjűek vagy nem megfelelő felfogó képességűek. Nem hagynád ezt abba?
2015. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

4:


Akkor te a szőrödet sem borotváltad még le soha sehonnan a testedről, a hajadat sem nyíratod? A körmeidet sem vágod? Ha ki kellene venni a manduládat azt sem akarnád mert a tested része?

A példáimmal lehet itt-ott vitatkozni, de a piercinges példád sem tökéletes, hiszen ott hozzáadsz valamit a testedhez, nem elveszel belőle.


A körömvágás vagy szőrtelenítés még 200 éve sem volt szinte a világon sehol civilizációs minimum, ma meg már az. Gyorsan változnak az idők.


Nem értem miért kell nagyon kikelni akár a körülmetélés ellen, akár mellette. A piercinges példád arra mindenképpen jó hogy úgy érdemes összehasonlítani a körülmetéléssel hogy egyik sem okoz kárt az embernek, mindkettő igazából csak ízlés kérdése. Most arról lehet vitatkozni hogy jó vagy rossz ízlés, de ez már annyira szubjektív hogy vitázni sem érdemes róla.

2015. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert eddig csak rasszista, demagóg vagy szimplán ostoba kommentjeid voltak.


"zsidóknak nem csattog a fitymája"

"ha nem vallási okból, akkor minek"

Meg a kiszínezett történet a gyerekről.


Mindegy, mindenki tudja hogy ilyen szélsőségesen buta ember nincs amilyen te vagy, a 46%-od is azért ilyen mert egy szerencsétlen troll vagy a kategóriában, akit az éltet hogy másoknak ellentmondjon és vitát generáljon, provokáljon.

2015. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
8-as Amiket leírtál az mind vissza nő. Ha azt mondod, hogy azért kell valakit körbe metélni mert veszélyezteti későbbiekben a péniszt vagy a közösülést azt is értem. De azt hogy az ízlés dolga legyen hogy ilyen műtétnek alávessem magam akkor arról lehet vitatkozni. Ebben nem értünk egyet. De ne vitatkozzunk rajta. Mandulát meg vagy ki kell venni vagy sem. Annak semmi esztétikai megjelenése nincsen. Megbetegszik ki kell venni, ha nem nem kell kivágni. Nekem volt általános iskolában osztálytársam akinek körbe kellett metélni. Tényleg nagyon nagy fityma szűkülete volt. Szerintem a szülei is elhanyagolták. Nagyon fájt neki utána, de hát neki kénytelenek voltak beavatkozni. De hogy ezt vállalni esztétika szempontjából, na ez ami nem érthető. De nehogy vitatkozz 8-as. Ha tetszik másoknak akkor semmi gond. Ha esztétika szempontjából jobb hogy nem csúszkál és nem kell annyi bőrt húzogatni az a te dolgod.
2015. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!