Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, férfiak! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, férfiak! Ti örülnétek, ha a párotok körülmetélt lenne? Van aki emiatt nem járna egy körülmetélttel? Van aki járna? Miért igen vagy miért nem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy csak tudja használni és ne legyen pirinyó
2014. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem számítana
2014. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért a farkáért kell járni valakivel? Az ember, a társ, az már nem is számít? Nagy farka van, meg szép is, akkor nem hagyom ott. Hiába aláz meg állandóan, csak kihasznál, csak arra kellek neki? Én ezt nem értem.
2014. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, ilyen kérdést...kit érdekel, h.milyen a farka? Az érdekel egy kapcsolatban, h.milyen ember a másik...
2014. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnék olyan fiút akivel kölcsönösen szeretjük egymást nem lenne számomra különösebben mérvadó hogy milyen a farka...
2014. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a járás az párkapcsolatot jelenti, nem? ott pedig ilyen apróság nem lényeges.
2014. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha egészségügyi okok miatt lenne körülmetélve, az nem számítana, ha viszont vallási okból, akkor valószínűleg nem járnék vele.

24/F

2014. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vallási okból, akkor miért nem? Van akit párhónapos korában megkereszteltek, tizenévesen még elsőálldozott is. Utána nem járt, ját templomba - elhagyta a vallását - valószínűleg azért, mert a vallás a két azonos nemű kapcsolatát nem tolerálja. Lehet ilyen vallás miatti körülmetélés is. Vagy tévedek?
2014. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as, 7eske burkoltan zsidózott egy jóízűt...:-(
2014. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én metélve vagyok (fitymaszűkület miatt), tehát ha a barátom is metélt lenne (mindegy miért), akkor nyilván jól esne hogy egyformák vagyunk, de ez nem követelmény, szerintem egy párkapcsolatban ez a mittudoménhányadik nemfontos szempont.
2014. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!