Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vált ki ilyen érzelmeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki ilyen érzelmeket belőlem ez a srác, ez szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés

amikor ha egy srác, akivel néhányszor már találkoztam és a közelembe van, vagy meglátom zavarba jövök és kicsit ideges leszek, talán remegek is , annyira megérinteném, hozzábújnék, pedíg még nem is ismerjük nagyon egymást.

mert van egy másik helyzet,mikor látok egy helyes srácot az utcán,szintén zavarba tudok jönni,de csak ennyi.. a kettő között mi a különbség, nálatok mikor van ilyen?



2015. jún. 1. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt a mostani barátommal. 3 hónapig folyattam a nyálamat rá, aztán megkaptam. ;D

Szexuális vonzalom, ne félj tőle!

2015. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kémia kisanyám :D

Emlékszek én mikor először megláttam a mostani barátomat elfogott egy érzés,hogy most azonnal rávetődnék,pedig nem is ismerem és ribi se vagyok. Aztán elkezdtünk beszélgetni és ezek az érzések egyre csak erősödtek.

Ha szerencséd van akkor a srác is így érez irántad :)

18l

2015. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vesd rá magad, te szuka! ;)
2015. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a punci bizony fa_szt kíván!
2015. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ilyet. Megláttam, elkezdtem remegni,leizzadtam, totálisan zavarba jöttem és közben meg olyan jó lett volna megérinteni, érezni az illatát...

De ez csak szexuális vonzódás, semmi szerelem nincs benne, ilyenek vagyunk, mi, emberek. Hiszen nem is ismered, hogyan szerethetnéd? :)

Csak a hormonjaid észrevették, hogy van a közeledben valaki, akivel nagyon összepasszoltok testileg. :D

2015. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nem szexuális vonzalom, a nőknél gyakori, hogy "beleszeretnek egy ideába"


a férfiak ha megismernek egy nőt aki amúgy nem tetszik neki, de mint ember megkedvelik, gyakran vonzóbbá válik a számukra, a nőknél fordítva, tehát ha valaki egyszerűen jól néz ki és nem is igazán ismerik, mindenféle nemlétező(vagy legalábbis nem tudhatjuk) erényt tulajdonítanak neki, és ebbe az ideába könnyű "beleszeretni"

2015. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!