Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó rám semelyik óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó rám semelyik óvszer, mind szorít, pedig nem nagy a péniszem. Se nem hosszú, se nem vastag, de mégis szorít. Mi lehet az oka? 20F

Figyelt kérdés
Eddig 56-os Durex volt a legnagyobb amit próbáltam, de elszakadt és a többi is, igazából úgy tudtam felcibálni valahogy nehézkesen, és nem szeretném ha terhes lenne a barátnőm.Tényleg nem tűnik nagynak odalent és a nőim is azt mondták, hogy nem túl nagy (ennek mondjuk nem örültem:D) de mégis szakad.
2015. jún. 1. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó irányba tekered?

Hát akkor próbáld ki az xl-t, azt talán csak szexshopban lehet kapni. De lehet van patikában is, csak ott kínosabb kérni :)

2015. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy jól teszed fel? Ennek a cuccnak le kell gördülnie szép simán, cibálás nélkül. Óvatosan, ne kapkodj felhelyezéskor, mert akkor persze, hogy bepöndörödik és elszakad.
2015. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó irányba tekerem. Mást nem tudok elrontani gondolom?
2015. jún. 1. 21:23
 4/17 opened paradise ***** válasza:
100%

Próbálj ki más márkát is,a durex nekem se volt jó.

Ha az sem,akkor szexshop és mysize.

2015. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szex közben szokott szakadni, de már előtte látom, hogy nem jó a dolog.Mint mikor elszorítom az ujjam úgy néz ki.
2015. jún. 1. 21:24
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) Amúgy az lehet, hogy esetleg vastagabb az átlagnál,csak valamiért nem tűnik fel? Mondjuk most már lehet le kéne mérnem:D
2015. jún. 1. 21:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos, hogy jól teszed fel, akkor gyakorold egy kicsit, mert nem kellene cibálni. Ha tényleg nem olyan nagy méret, akkor szerintem ezzel lehet a baj.
2015. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És konkrétan mit tudok elrontani? Mondjuk belegondolva tette már fel eléggé tapasztalt csaj is és ő is mondta, hogy ez így nem jó, pedig ránézésre még nagynak is tűnik.
2015. jún. 1. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példát nem tudok mondani. Azt tudom, hogy eleinte nekem is nehezen jött fel, arra figyeltem, hogy ne legyen fordítva. Aztán egyszer csak teljesen könnyen sikerült, azóta meg megy... szóval nem tudom. Azért gondolom, hogy próbálgasd, hátha csak annyi a gond. Viszont ha tényleg a méret, akkor azt te látod, nem én.
2015. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most mértem...na ez itt elég parasztos dolognak tűnik:D átmérő picit 5cm felett, kerület 15-16cm. hosszt azt eddig is tudtam h 15.
2015. jún. 1. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!