Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó rám semelyik óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó rám semelyik óvszer, mind szorít, pedig nem nagy a péniszem. Se nem hosszú, se nem vastag, de mégis szorít. Mi lehet az oka? 20F

Figyelt kérdés
Eddig 56-os Durex volt a legnagyobb amit próbáltam, de elszakadt és a többi is, igazából úgy tudtam felcibálni valahogy nehézkesen, és nem szeretném ha terhes lenne a barátnőm.Tényleg nem tűnik nagynak odalent és a nőim is azt mondták, hogy nem túl nagy (ennek mondjuk nem örültem:D) de mégis szakad.
2015. jún. 1. 21:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mekkora kell így? nem találok neten kalkulátort.
2015. jún. 1. 22:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik extra nagy méretnek, de persze lehet, hogy tévedek. Próbáld meg nagyobb méretű gumival, vagy másik márkával. Ha az se megy fel, akkor szerintem más lesz a hiba.
2015. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fújd fel nagyra és hagyd úgy egy pár napig.
2015. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 centi azért bőven vastagabb az átlagnál. Ettől Függetlenül jónak kéne lenni a legtöbb guminak. Nekem is ekkora és csak elvétve találkoztam olyannal ami szorított
2015. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi, most utánanézegettem ezeknak a nagyobbaknak, csak ezzel meg az a baj, hogy hosszúak is:D rövid de vastag nincs.
2015. jún. 2. 11:50
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt addig tekered, amíg tudod...
2015. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi:) És hol tudok ilyent venni? Mert dm-ben meg ilyen helyen nem láttam még. AMúgy milyen márkát érdemes? Mert ez a Durex elég drága...
2015. jún. 2. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!