Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szexpartneremnek ezt?

Figyelt kérdés

1 eve tart, de meg sosem dicsertem meg h milyen jo vele meg ilyesmi, nagyon kivanom szinte allandoan, o szokott puszilgatni de en nem nagyon merek hozzaerni csak szexelunk

24/L


2015. jún. 2. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem nagyon merek hozzaerni csak szexelunk" hát remek lehet a szexuális élete szegény srácnak.


Egyébként ahogy itt, mondd meg mi jó benne és kész

2015. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni képes vagy vele, de beszélgetni meg nem? Azta k**va, hogy mik vannak. :D
2015. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most elkepzeltem egy bizonyos ponton kivagott buvarruhat. :D
2015. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
minek is akarod megdicsérni? szexkapcsolat, ergo egy olyan kapcsolat ahol csak azért vagy velem, mert jól megdönget amikor azt akarod, vagyis ha nem lenne jó benne akkor nem lenne veled (meg te vele) ilyen kapcsolatban. vagyis ha nem hülye, akkor gondolom feltételezi, hogy nem egy lúzer az ágyban.
2015. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác... Semmilyen pozitív megerősítés, semmilyen formában? Miért nem mersz hozzáérni? Egyáltalán hogy lehet csókok, simogatások, ölelkezések nélkül szexelni?
2015. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ugyfogalmazott ahogy akarta vagy gondolta! Nem kell rogton bantani.

Kapcsoltot is szeretnel vele? Vagy rovabbra is csak szex?!

Irj neki egy uzit h kivanod ot. Vagyvlmi hasonlo h mennyire jo vele a szex ha szemtol szemben nem megy..

2015. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak hátulról nyomjátok kutyában?
2015. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Allva hatulrol :D
2015. jún. 2. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Egy jó kis action után kicsit simogathatod, ölelheted, csókolgathatod, mondhatod neki, hogy ez neked milyen jó volt.


Figyeld a reakcióit ha azt látod, hogy ettől irányodba még nyitottabb lesz, akkor tovább nyílhatsz neki Te is, terelve a témát szexen kívül más szabadidős elfoglaltság felé.


Ha viszont azt látod, hogy ettől behúzza a kéziféket, akkor egyértelmű hogy szexpartnernek akar csak, nem akarja hogy más irányba alakuljon a kapcsolatotok.


Azért nálunk az a tipikus, hogy ha egy nőnél könnyed kapcsolattal indítunk, akkor azt a nőt már nehéz utána komolyan vennünk, párkapcsolatra felvállalható nőtől kicsit több önérzetet, méltóságot várunk el.


38F

2015. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdésed és…

Én sem egészen értelek… ahogy a többi kérdésedre válaszoló sem…

Miért nem mersz hozzáérni, ha mégis szexetek…

Azt hiszem ennek komoly érzelmi sokk a háttere… talán bántott valaki? Ezért viszolyogsz az érintéstől? De az hogy felismerted azt, hogy az érintés fontos, az már valami…

Nem kell montani neki csak csinálni…

Érintsd, simogasd, meg fogja érezni a változást…

2015. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!