Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy heteroba hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
F/bi

2015. máj. 18. 06:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

sehogy!

úgy sem fog veled összejönni,és annyira kellemetlen helyzetbe hozod,hogy nem igaz!

2015. máj. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Engem mar fel eve ostromol egy leszbi lany es azt irta addig lesz kitarto amig be nem adom a derekam...

Meg tartom magam,de roppant kellemetlen erzes,hogy azonos nemu nyomul!

2015. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez igen harmadik! Öt szóból kettőben súlyos helyesírási hiba.
2015. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
A meleg tolerancia addig tart, míg rád nem mozdul egy azonos nemű, ha nem vagy vevő rá. Derítsd ki, hogy nincs-e bi hajlama, ha nincs inkább ne erőltesd.
2015. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon kellemetlen lenne, ha nem toleráns, és szembeállítod az érzelmeidel. Puhatolózz, beszélgess vele. Légy a "barátja". Aztán majd adódik rá alkalom.
2015. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tiszteletben kene tartani, h a srac hetero es beken hagyni. Ez nem olyan dolgo, h egyik nap igy gondolja, masnap meg majd megvaltozik. Ha egyszer hetero, akkor nem fog sracokkal kezdeni. Semmi kifogasom a homoszexualitas ellen, de ha a homoszexualisok ennyire harcolnak azert, h fogadjak el oket, akkor talan nekik is ugyanugy el kene fogadni es tiszteletben tartani, ha vki hetero.
2015. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Kivsncsi lennek a 7-es IQ bajnokra,hogy akkor is ilyen buta velemennyel lenne rolad kerdrzo,ha lany lennel...
2015. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem bi, akkor hagyd békén. Mondanám, hogy te se örülnél, ha rádhajtana egy lány, de látom, hogy te bi vagy.... Akkor mondjuk egy 60 éves nagymama. Mindegy, képzelj el valakit, aki rohadtul nem vonz téged szexuálisan. Ha még a nagymamákra is izgulsz, akkor legyen a szomszéd pitbullja, tök mindegy. Hetero emberek kb ugyanannyi látják szexuálisnak a saját nemükbe tartozó társaikat, mint a széket amin ülnek.


Derítsd ki a véleményét egy teljesen hétköznapi beszélgetés során, mesélj el egy random sztorit, pl a parkban sétált 2 meleg srác kézenfogva és néhány kiskölyök megdobálta őket, úristen milyen ez a mai fiatalság, h vannak ezek megnevelve. Ha már nyilvánít véleményt, ami nem tlejesen homofób akkor kérdezhetsz tőle még egyet, hogy ésamúgymiavéleményedróluk. Jelezd, h te határozottan nem ítéled el őket, te nyilváníts véleményt először. Persze ezt mind akkor, ha ő nem tudja, h bi vagy.


Ha tudja, akkor kicsit direktebbnek kell lenned. Játszhatod azt, amit heterok is szoktak, jajj van egy hetero férfi ismerősöm, nem tudom h mondjam el neki, tudnál adni tanácsot? Ez minden felállásban gáz, de működhet. Ja, te vagy az az ismerősöm, hehe. Bár szerintem gáz de utolsó lehetőségnek jó.


Ha viszont arra jutsz, h teljesen hetero, akkor ne erőltesd, csak idegesíteni fogod. Nekem nem homofób ismerőseimet is kirázza ha hideg, ha rájuk hajt egy meleg srác. Barátomat szoktuk vele cukkolni, ő kicsit nőiesebb alkat külsőre, nem ítéli el a melegeket, amíg őt békénhagyják típus, de ráhajtott egy meleg srác tavaly és a gondolatát se bírja.

2015. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ez a fiu hetero de vannak dolgai amit hetero nem csinál pl megfogta kétszer a ...-omat meg gyakran ugy néz a szemembe hogy érzem hogy van esélyem nála ezért kérdeztem mert amúgy hülye nem vagyok ha tudom hogy semmi esélyem akkor békén hagyom de nem ez a helyzet.


AKKOR MOST TIPPEKET KÉREK

2015. máj. 19. 13:46
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Na hát akkor mégse hetero, nem jól tetted fel a kérdést :D


De szerintem ő kapcsolatot nem fog akarni férfitől ezek alapján. Ha neked az is jó ha csak lesz valami, kézzel, szájjal esetleg, arra talán rávehető. Igyatok együtt egy keveset, és "poénból" fogd meg te is a ....t. Úgyis látod, hogy vevő-e rá, ha nagyon ellenzi akkor elpoénkodod és marad a barátságotok, ha meg vevő rá akkor tovább mész.

2015. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!