Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik ha a végbélnyíl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik ha a végbélnyílásukat nyalogatják? Én imádok ott nyalogatni. Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom megmagyarázni az okát, de engem zavar ha valaki ott "matat" :D talán majd idővel megszokom és megszeretem, de jelenleg nem vagyok oda érte.

L

2015. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én aztán nem... Szerencsére párommal ebben egyetértünk, hogy az a nyílás nem ilyesmikre való (se nekem, se neki :D).
2015. jún. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joe.38 ***** válasza:
Alapvetően a nők szeretik ha nyalják őket. Hogy most egy kicsivel arrébb is ? - azt is szeretik. Sok nő vajon miért trart nyalóka kutyát? Vajon?
2015. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Joe.38 ***** válasza:
Alapvetően a nők szeretik ha nyalják őket. Hogy most egy kicsivel arrébb is ? - azt is szeretik. Sok nő vajon miért tart nyalóka kutyát? Vajon?
2015. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit odébb mozdulsz: ott a punci.

Miért nem inkább azt nyalod?

2015. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ott is, itt is :)

Csak nem értem hogy miért baj, ha tisztítják előtte rendesen (amúgy is szex előtt fürdés kötelező). A nők nem jönnek izgalomba attól, hogy annyira megkívánom őket, hogy ott is szívesen nyalogatnék?

2015. jún. 3. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretik. Zavaró.
2015. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!