Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok nektek ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok nektek ha van párotok szoktatok masztizni másra? Akár ismerősre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen.35 f
2015. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában a masztinál a barátom jut az eszembe, colt 2 személy, akikre 1-1 héten gondoltam, de ezek a gondolati fellángolások már elmúltak.
2015. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mert ez undorító és eszembe se jutna. 21/F
2015. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem! Adom, utolsó.
2015. jún. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Joci. válasza:
90%
maszurbálás a világ legtermészetesebb dolga. Szóval igen. És van hogy nem a barátnőre/barátra gondol az ember közben. És? Mi ebben az undorító, mindenkinek a maga dolga. A kezeddel nem tudod megcsalni a párodat... Nagyon gyerekes felfogás kell ahoz hogy valaki elítélje ezt.
2015. jún. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert így tudom levezetni szexuális vágyaimat. Oké h van bnőm, de attól még szoktam magamhoz nyúlni, olyankor gyakran van h bnőm hugára, v bnőjére verem.
2015. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5: Gyerekes felfogás? Szerintem pont ez az ösztönlény szint, ami nem vall egy érett emberre. Egy rendes párkapcsolat mély érzelmi kötődéseken alapul, ami normális esetben megőrzi az egymás iránti kizárólagos vágyat is.

A megcsalás mindenki számára mást jelent, szóval az most mindegy ebből a szempontból. Ha valaki a társunk - és nem csupán egy barát, akivel szexelünk -, akkor tiszteljük és becsüljük, még akkor is, ha csak saját magunk vagyunk. Szerintem ez így van rendjén, már ha szerelemről beszélünk. Máskülönben nem az.

De ez van. Nem az én dolgom, hogy ki szerelmes, ki nem. Nem is ítélkezem másokról, csak szomorúnak találom. Arról beszéltem, hogy ez az én esetemben volna undorító, de szerencsére köztünk nem fordul elő ilyesmi a párommal. :)

2015. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen persze.
2015. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!