Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ez lesz az új divat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez lesz az új divat a nőknél, már nem csontsoványnak kell lenni, hanem olyannak, mint egy férfinak?

Figyelt kérdés

Hatalmas izmok, szálkás test, széles váll, keskeny csípő, mellek nincsenek is, vagy szilikonozva van...

Komolyan ez kell már a férfiaknak? Ebben mi nőies van?

Én sportolok, bár nem fanatikus módon, mint ezek, lapos a hasam, de már megkaptam, hogy de alig vannak kockáim... na és? Ez egy nőnél követelmény?

Meg szerintem sokkal formásabbak a körte formájú lányok, hiszen az a nőies, kockákkal vagy anélkül (mielőtt azt hinnétek, hogy azért írom, mert nekem is körte formám van, NEM, nekem inkább homokóra.)

Szóval miért az ilyen izmos nők jönnek be? Mi ebben a szexi?


2015. jún. 3. 09:13
1 2
 1/16 Estienne ***** válasza:
100%
Ezt honnan szürted le? Ne a versenyzők testformájához viszonyíts.
2015. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó, akkor kicsit "normálabb" forma... de akkor is, a nőnek a sok edzéstől már nincs dereka. Ebben mi a szexi?
2015. jún. 3. 09:17
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
47/f nekem soha nem jönnek be. Egyenjogúságot követeltek a nők. Megkapták. De úgy gondolják, hogy ebbe beletartozik az is hogy ihatnak és részegek lehetnek, cigarettázhatnak, trágárul beszélhetnek. Minden rossz szokást is amit eltanulhatnak a férfiaktól. Lassan elfelejtenek nőnek lenni ha nem lenne menstruáció minden hónapban. Eddig jó lehetett ha egy férfi kezdeményezett egy nőnél mert ez volt az elvárás. Ma már ez sincs. Jött a nagy feminizmus és a nők már lassan azt is kikérik maguknak hogy ránéz. De azt is ők akarják megszabni egy férfinek mikor kezdeményezhet vagy mikor lehet szex. Ilyen nőkkel elég szar ez a világ. /tisztelet a kivételnek/
2015. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Estienne ***** válasza:
35%

Az a baj, nemtudom konkrétan milyenre gondolsz.


Nálam a nyerő a Kiss Virág és Simon Szimonetta féle izmosság és szárazság, de van még pár jó forma. A lényeg, bár ők is versenyeznek, amíg nincs túlzott szárazság és hormonok illetve szteroidok által elért izomtömeg és szárazság, az csak jól nézhet ki. Oláh Vivi meg Toldi Zuzsi attól függően, mint sportolók, elismerem eredményük, de már rég kox-olnak és nem is hozzájuk kell viszonyítani bárkinek is.. Amíg egy csaj naturál szinten kondizik, az csak az előnyére válhat szerintem, az én izlésemet tekintve.

2015. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lehetsz ekkora gyökér, hármas? :D Vagy csak egy cseles trollba futottam bele? :DDDD


Kérdező, te nem vagy etalon. Te egy senki vagy a nőknek, és ezt most komolyan, egyáltalán nem bántásból mondom. Muszáj lesz elfogadnod, hogy a nők nem a férfiaknak léteznek, hanem külön emberek, külön ízléssel, stb. Nem körülöttetek forog a világ. :)

Igazán reménykedem benne, hogy sokan telibe szarják, ti mit gondoltok szexinek és inkább azt választják, hogy jól érzik magukat a bőrükben - mert a kettő közül a az a fontosabb. :)


A másik pedig, hogy szakadj le arról, hogy "A nő akkor nőies ha... (gondoljon ide bárki bármilyen sztereotipikus dolgot)". Egy nő mindenképp nő. :) Akkor is ha hót részegre issza magát, ha nincs dereka, ha bokáig érő mellei vannak, ha fel van nyírva a haja, ha nem heteroszexuális, ha vadállat, akkor is. Te (ti) Nem fogod(fogjátok) megmondani, mitől nő a nő. :)

2015. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én kivételnek érzem magam, tehát nem sértődtem meg. Nem cigizek, nem iszom alkoholt nem káromkodok egyfolytában, szeretem, ha a pasi vadászik rám (nem fut!) és sokszor akkor is kielégítettem a volt páromat, mikor nekem annyira nem volt hozzá kedvem (mondjuk akkor csak orálisan, és ez kölcsönös volt)

És szerintem is a feminizmus áll a háttérben. Annyira egyenrangúak akarnak lenni, hogy elfelejtik a nők, milyen jó is nőnek lenni. Ők csapkodják a férfiak seggét a buliban, meg ők ajánlkoznak fel nekik.


Én szeretek nőnek lenni, és azt hittem a férfiak is szeretik, ha a nő NŐ, nem pedig egy férfira hasonlító valami.

NEkem is oda kell írnom, hogy tisztelet a kivételnek.

2015. jún. 3. 09:37
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
5-ös Na ezért szarjuk le az ilyen nőket. Ha te is közéjük tartozol akkor felejtsd el a férfiakt és ne oszd egynek sem az észt!
2015. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
kérdező. Köszönjük ezt a férfiak nevében mert ilyen vagy.
2015. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5-ös, de te sem fogod megmondani, hogy milyen egy nő. :D

És most jöhetsz azzal, hogy de te nem is akartad, dehogynem, mivel minket leszóltál, hogy de nem olyanok, mint amiket mi leírtunk. Ez is egy értékítélet. ;)

2015. jún. 3. 09:40
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
5-ös. Nekem amiket ideírtál akkor azok már nem nők. Embereknek emberek. De hogy nem tekintek az ilyenekre nőként az is biztos. Mint ahogy nem tekintenék egy már férfira sem ha miniszoknyába jönne velem szembe az utcán. Mert egy férfivel kezet fogunk és férfiakként viselkedünk. De mondjuk egy ilyennel nem beszélgetünk és kétségbe vonjuk, hogy az agyában minden rendben van e. Ugyan ezt gondolom azokról az emberekről/ már ne nevezd őket nőknek/ akiket leírtál.
2015. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!