Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénteken lefekszünk barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken lefekszünk barátnőmmel többi lent (? )

Figyelt kérdés
Barátnőm már volt elottem egy sráccal,én nem voltam még nővel (egyszer már próbáltuk és annyira izgultam hogy lelankadt) mit csináljak hogy ne izguljak ennyire ?

2015. jún. 3. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolj közben semmire! Csak hagyd, hogy történjenek a dolgok! :)
2015. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...
2015. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
"..." ? sokkal okosabb lettem ;) köszi szépen :*
2015. jún. 3. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem ehhez a kérdéshez akartam írni, csak rosszra kattintottam :D de akkor válaszolok, ha már így alakult :D ne idegeskedj és adj neki :D
2015. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igyál meg 1-2 pohár bort. Komolyan.
2015. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az alkohol tényleg segíthet, viszont lehet hogy azzal a csajnak okozol egykét kellemetlenséget a piaszag miatt :)

Semmiképpen ne izguld túl magad a dolgon, mert megint úgy járhatsz mint az első próbálkozásnál :)

Pontosan mi miatt izgulsz amúgy? Kicsi a szerszám? Nem tudsz elég jól teljesíteni? Ha a csaj igazán szeret, akkor nem a te problémáiddal fog foglalkozni, hanem ő is a sajátja miatt izgul :) Ha meg az ágyban történtekre panaszkodik akkor felszínes, nem is biztos hogy másra alkalmas lenne az illető.

Akármi miatt is van az izgalom, próbáld magaddal elhitetni az ellenkezőjét. Ha belül megszűnnek a problémák akkor nem lesz gond. Persze ez nem két napig tart, de valahol el kell kezdeni :)

2015. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az egyetlen ami miatt izgulok hogy leszek-e olyan jo mint az a masik srac..massal nincs gond voltam mar ilyen helyzetben,el is kezdtuk elozo baratnommel csak kozbe meggondolta magat
2015. jún. 4. 17:51
 8/10 anonim válasza:
Lehet, hogy először nem leszel "olyan jó", de egy idő után megtanuljátok majd kinek mi a jó, mit élvez és akkor nagyon jó leszel neki! :)
2015. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy sikerült, milyen volt?
2015. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az én barátom is szűz volt. Először nem volt jó. Rövid volt és szinte semmit nem éreztem. Aztán egy pár alkalom után (max 3) úgy belejött hogy abba se hagyná. Na persze én sem ;)

Szóval ne aggódj :)

2015. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!