Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek menmyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek menmyire fontos hogy jól csinálja az orális szexet a nö?

Figyelt kérdés
Ha a párotok nem csinálná jól, akkor tartanátok csak azèrt egy szex kapcsolatot mellette, mert a másik nö profin csinálja?
2015. jún. 3. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem nehéz nyitva tartani és hagyni, h megkeféljék a torkát szerintem.
2015. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos számomra.

Azt tartom fontosnak, hogy a partnerem élvezze, szerintem az egésznek ez lenne a lényege. Nekem az okoz örömet, ha látom az arcát egy-egy orgazmus után, közben.

2015. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy igazi orális szex nem abból áll, hogy a nö torkát megdu...ják. Egy ügyes nö anèlkül is orgazmust tud okozni egy fèrfinak hogy a pasi mozogna orális szex közbe. Arra gondoltam mikor a csaj lerendezi a fèrfit a kèt kezèvel ès szájával.
2015. jún. 4. 00:07
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Látod milyen kis igényű vagyok? Mégis képtelenek ennyit megoldani...:DDD
2015. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
nagyon fontos, simán benne van hogy ezért megy félre egy kapcsolat. bár ha a nő nem csinálja jól inkább össze se jövök vele, és ezzel szerintem más is így van. kiábrándító tud lenni amikor a csili vili top csaj kb azt se tudja hogy markolja meg és tegye a szájába. csatt egy füles az ilyennek, tudja hol a helye aztán utána már szopja a golyókat is :D
2015. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem tartanék szeretőt. Elmesélném neki, hogyan is esne jól, és addig gyakorolná a szopást rajtam, amíg mesterévé nem válna. Nekem ez csak jó, még, ha néha egy két fogazás is becsúszik. :D
2015. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

jól mondják előttem, ha különösen rossz a szopás (pl fogaznak) akkor én is kiosztok egy pofont, ha csak simán nem csinálja jól de nem fájdalmas akkro a haját szoktam kicsit megtépkedni és úgy vezetni. egyrészt tudja ki az úr másrészt idővel majd megtanulja

28/F

2015. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát nem hátrány az egyszer biztos
2015. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"csatt egy füles az ilyennek, tudja hol a helye aztán utána már szopja a golyókat is :D"


Csak óvatosan azokkal a fülesekkel, mert kifoghatsz olyat, akinél úgy működne, hogy "csatt egy füles, .... hová lett a makkom???"

2015. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam mikor a csaj lerendezi a fèrfit a kèt kezèvel ès szájával."


Nálam pl. itt bukott el a dolog, mert szopásnál nincs kéz... én arra gerjedek amikor a száját használja, nem arra, amikor elkezdi verni, és a száját csak úgy... hol használja.. hol nem.


Tény hogy nehéz, és fárasztó így, de számomra csak ez lehet 10/10. Kéz maximum a végére mehet, elszorításnak. De ha még kiesik azt is érdemes szájjal bevenni nem kézzel megfogni hogy bevegye a csajszi....


Barátnőmnek is idő volt mire ezt megtanulta. De előttem is volt barátja szóval mikor összejöttünk ő megvolt győződve arról hogy jó amit csinál..

2015. jún. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!