Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az beteges, hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges, hogy egyszer mindenképpen (! ) szeretnék szűz lánnyal is lenni?

Figyelt kérdés

Valamiért piszkosúl beindít, csak a gondolat is, hogy őt még nem érintette más... Ha csak orálozott, vagy orálozták is az úgy már nem lenne az igazi.

19/f



2015. jún. 4. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
nem az :)
2015. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
de mindenképpen legyen 18 felett, ha nincs, akkor mondhatjuk, h kicsit beteges
2015. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem is épp ez a vágyam!

Csak sajnos nincs hozzá olyan lány, aki bevállalja, hogy megismerkedjünk direkt ilyen céllal...

2015. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja, mindenképpen a 18+ évesek vonzanak csak, a baj hogy ebben a korosztályban manapság ritka a szűz. Am legális 14től a szex, de a gyerekek szerencsére nem vonzanak.
2015. jún. 4. 16:20
 5/22 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen természetes ha te is szüz vagy.
2015. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem, én már nem vagyok... És mielött félre értenétek: Nem taszít egy lány, aki volt már pasival, csak egész egyszerűen olyankor nincs meg az a + ami egy szűzzel, úgygondolom lenne.
2015. jún. 4. 16:29
 7/22 anonim válasza:
100%
En kozel 21 evesen is szuz vagyok, de mivel nagyon felenk vagyok, en is nemet mondanek erre.:(
2015. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz lesz elhitetnie veled, hogy soha senkivel nem volt még semmilyen szexuális kapcsolata, ha ennyire megrögzött vagy! Még, ha állítani is fogja, hogy nem volt, akkor sem biztos, hogy hinne fogsz neki! Vagy tévedek?
2015. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges, én is szeretnék de az esélyem szinte a nullával egyenlő.

Egyszer nagyon közel voltam egy szűz puncihoz. Konkrétan a kezem a nyelvem járt benne és már a bejáratnál volt a makkos, de nem volt kész rá. Nem tehettem meg. Aztán másnak adta és utána nekem sírta el hogy nekem kellet volna adnia az elsőt. Na ez a szívás!

2015. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

én 18 évesen veszítettem el.

mennyit tudnál várni rá?:D

18L

2015. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!