Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak mennyire fontos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mennyire fontos, hogy mekkora a pasi farka petyhüdten?

Figyelt kérdés

Jobban felizgultok egy olyan szerszámra, ami nagyobb méret nyugalmi állapotban is, vagy az az izgatóbb, hogy milyen kicsiből milyen nagy tud lenni, tehát a méretváltozás?


Itt nyilván a vizuális hatásról van szó, ami hozzájárul a nemi izgalomhoz, nem arról, hogy ez számítana a szex minőségében vagy a farok élvezhetőségében.


Úgy is feltehetném a kérdést, hogy ha neten meztelen aktot láttok, melyik szerszám tetszik jobban, a kicsi vér~, ami ki tudja mekkora lehet, és ez benne az izgalmas, vagy a nagyobb hús~. És azon belül is inkább a vaskossága vagy a hossza?



2015. jún. 5. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

engem a mérete hidegen hagy lankadtan

ha valamit megnézek már raja, az a színe meg a formája

2015. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Fene sem gondolná,hogy ilyeneket néz egy nő :-o Van ideális szín meg forma? :-o
2015. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
#1. És te milyet tartasz ideális színnek-formának?
2015. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Barátomnak lankadtan is nagy, nekem bejön :)
2015. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

az az izgalmas mikor felállitják a 10cm ből a 18 centis keményet

ti még nem jártatok úgy hogy az első menet után bent hagytátok és osszement

mikor meg 10 perc mulva kezdett megvastagodni ujra akkor a csaj 2x 3x is elélvezett közben kis mozgatás közepette meg csiklo izgatással

2 csajjal már csináltam nagyon élvezték.

de én is

2015. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettő tetszik petyhüdten is. A vérpénisz nyugalmi állapotban hihetetlenül cuki! Szeretem babusgatni, puszilgatni, játszani vele - csak attól (sajnos) hamar feláll, és már nem lesz pici aranyos. A húspénisz viszont ernyedten szexi, arról nagylányosabb dolgok jutnak eszembe :)
2015. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekel.

A párom farka sem egy díszpéldány petyhüdten, de izgalmi állapotban annál inkább, és ez a fontos! :)

21/L

2015. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Petyhüdten egyáltalán nem érdekel, mekkora.
2015. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, főleg hogy vérpénisze van.
2015. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen nagy mert akkor mereven nem fér a számba.és valóban jólnézki ahogy egyre nagyobb ,és feleáll,hogy aztán...és a végén ujra kis helyes lesz amit lehet szeretgetni.

persze a nagyot is de nincsmeg a vizuális élmény.

2015. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!