Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki megtudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki megtudja becsülni a nő szüzességét és várni a házasságig?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Ja persze,biztos van,de ennyit kockáztatni nem éri meg...

A házasság évek alatt dől el,és ha nem sikerül,valami közbe jön akkor a férfi elpazarolt éveket az életéből egy olyan nőre akivel még csak szex sem volt?

2015. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én:)Mindig szerettem volna ilyen nőt, de sosem találtam. Megmondod a korod?
2015. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen nők vallási okokből döntenek így,és kínozzák magukat,a valásos emberek pedig könnyen befolyásolható hülye beszari emberek,ezért nincs sok esély rá,hogy valaki,normális ésszerű okot tudna mondani erre,a valláson kívül.
2015. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy kockázatos, de gondold el mit kaphatsz amit máshogy soha:)
2015. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha emellett pettinget bevállal akkor mindenképpen igen. És ha nem vallásos okokból teszi. Én is egy partnerrel szeretnék igazán lenni csak. De a vallásos okot erre nem szeretem
2015. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy kapcsolatban szar a szex, akkor az a kapcsolat nem müködik. Nos én ha várok egy nőre x évet, mert h ő jaj örzöm a szüzeségem, és kiderül, hogy nem vagyunk egymás mellé valóak pl 5 év múlva, akkor elpazaroltam 5 évet..., ezáltal jön az, hogy én tuti nem várnék
2015. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, én mindenképpen házasságig szeretnék várni.

Nem kellenek feltétlen évek a házasságig egy kapcsolatban, a lényeg hamar kiderül.

2015. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 megmondo007 ***** válasza:
54%
a szüzességnek csakis a gyerek legitimációjához van köze a többi csak rárakódott ökörség, ha elérted azt a kort 18-20 év akkor ennek már nem szabadna semmilyen jelentőséggel bírnia.
2015. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8. Azért nem teljesen mindegy, valaki még szűz 21 évesen, vagy 20 emberrel lefeküdt, mert befolyásolhatja a komoly kapcsolatát is ez.
2015. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

# 1

Egy kis lemondás nem éri meg a szeretet?

2015. jún. 7. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!