Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt eddig a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt eddig a legnagyobb korkülönbség?

Figyelt kérdés

Azoknak a nőknek a válaszát várom akiknek már az átlagosnál nagyobb korkülönbséggel volt sex kapcsolatuk. Mik voltak a tapasztalatok jó és rossz téren.

Korod és a korkülönbséget is írj. :)


2015. jún. 7. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
40 év és élveztem
2015. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem szexkapcsolat, hanem rendes párkapcsolat

+18év

24L

2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát férfiként mondom(fordítsd meg a szerepet és mintha nőként válaszoltam volna) 20 évesen voltam 43 éves nővel és most 21 évesen benne van a pakliban egy 51 éves, csak ő már eléégé határeset, hogy finoman fogalmazzak, úgyhogy lehet kimarad:D
2015. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

14 év a pasi javára. Nagyon jó volt vele. Viszont az életmódunk másmilyen volt, ezért nehezebb volt összeegyeztetni a dolgokat.

20/L

2015. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

19 év a pasi javára. Sokat tanultam tőle, minden téren. Sajnos olyan változás állt be az életemben hogy tovább nem lehettünk már együtt, pedig őrületes volt vele minden. Sajnálom hogy vége lett.

17L

2015. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy az utolsó csecsemő volt amikor töcskölték, de már az előbb is törölték a kommentemet. Szóval, nem! Érett felnőtt nő volt, de sajnos véget ért..
2015. jún. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap múlva leszek 18, 16 voltam mikor együtt voltunk. Egyrészt, mi közöd hozzá? Másrészt, csak profitáltam a dologból, szóval qrvára mindegy hány éves voltam, mert nem okozott bennem semmilyen lelki törést...
2015. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves lány profitált a szexből. Milyen gyakorlatias világban élünk. :)
2015. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29
2015. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!