Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek be próbálkozzam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be próbálkozzam, egy duci milf -nél? 18/f

Figyelt kérdés

A továbbiakban nem fogom milfnek nevezni, mert utálom ezt a kifejezést.


Szóval a hölgy 45 éves és imerősöm anyukája... De nagyon szép arca van, igazábol 10 évet simán letagadhatna. Nem nagyon kövér, de duci, olyan 85-90 kg. (és talán 170+cm) és valami hihetetlen, hogy milyen hatalmas, de formás, szép popsija van. Egyébként a bőre is gyönyörű.

Igazából a fiával, aki valamivel idősebb nálam régebben barátok voltunk, de eltávolottunk. Külföldre költözött, stb. Inen ismerem az anyukáját... Általában csak a buszmegálóban, buszon szoktam vele találkozni, olyankor beszélünk és ennyi, de a múltkor úgy hozta a sors, hogy felmentem hozzá (elromlott a laptopja és azt néztem meg) és szerintem flőrtölt velem. Arról kérdezett, hogy van e barátnőm, amikor mondtam, hogy most nincs, akkor tulajdonképpen azt kérdezte (csak burkoltabban), hogy bulikon szoktam e találni csajokat 1 éjazakásra. De a legdúrvább az volt, hogy amikor kinyitotta a hűtőt és lehajolt (kicsi ott a tér, én mögötte a falnál álltam), a fenekét elég erősen az ágyékomhoz, péniszemhez nyomta.


Szerintetek bepróbálkozzam e nála, ha igen hogyan?

Az a baj, hogy így leírva egyértelmű, hogy rám hajtott, de azért ott nem volt az.


Elsősorban olyanokat kérdeznék, akiknek volt már (szex)kapcsolatuk idősebb nőkkel: Mennyire biztonságos a dolog, úgy értem nennyire diszkrétek? Nem szeretném, ha mások is megtudnák, valamint azt sem, ha rám tapadna...



2015. jún. 4. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Haver szerintem ne hagyd ki!!Legközelebb te is próbálkozz be,érj véletlenül a melléhez,vagy a fenekehez!Nem hiszem amúgy h elmondana bárkinek is,miért tenné??Hajrá!Majd meselj!
2015. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csapassad!
2015. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem fogalmad sincs mit jelent a milf kifejezés
2015. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne? Mother(s) I('d) like to fuck
2015. jún. 4. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Mekkora tetű vagy! Pi..ázni lenne kedved, de dugdosnád anyád elől, mint egy rossz bizit, mi? Talán kérdezd meg tőle, de sztem punci helyett mást kapsz a pofádra :)
2015. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joe.38 ***** válasza:
Ha módod van rá simitsd meg a fenekét. Az egyertelmű. Legfeljebbkapsz egy pofont es kész. De az is lehet kapsz egy kis pofont utana lesmarolnak. De tudod e mi lesz holnap? Tudod-e mi lesz egy hét múlva? Te irányítod , hogy mikor lesz vege? Te osztod be milyen gyakran locsolod meg? Ezeket a pasik kihagyjak. 16 -36 éves koromig én se számoltam vele. Úgy voltam amelyik pinat nem dugom meg azt a túlvilagon az orromra húzzak. 18 evesen semmit ne hagyj ki..Kell a tapasztalat. Gyakorlat teszi a férfi embert.
2015. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú vazze mekkora mázlista vagy 18 évesen. :-) Legközelebb ha találkozol vele (és csináld úgy, hogy találkozz), akkor kérdezd meg jó e még a laptopja, esetleg ajáld fel neki hogy szívesen megnézed vírusos e. Húzódj oda hozzá a géppel és mutogasd,hogy mit kell vele csinálni. A reakciójától függően tudni fogod hogy mehetsz e tovább. Ha úgy ítéled meg, hogy benne van, hogy egyértelmű legyen a szándékod megsímogathatod a seggét és ha nem ellenkezik akkor tépd le a ruháját és mindent bele. Attól ne félj, hogy rádragad.
2015. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képet!
2020. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!