Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, utcán/tömegközlekedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, utcán/tömegközlekedésen bámultok meg fiúkat más okból is mint, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Sok kérdés van, hogy "vajon azért bámul mert furcsa/ronda vagyok ?" De akkor miért bámulnád, ha nem valami torz szülött ? Persze nekem is megszokott ez fordulni a fejemben, hogy emiatt néznek meg mivel én tényleg ronda vagyok, de még is adott a kérdés :D

2015. jún. 7. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha rá-rápillantok egyesekre. De ennyi.
2015. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálam van úgy, hogy nézem a palit, és magamban beszélek. Pl ilyeneket; "Ez a srác biztos jól elkapná a pi_námat." stb... Utána megyek suliba. 14/N
2015. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában megnézem őket, de nem azért, mert "csúnya", hanem felkeltette az érdeklődésem, valami megfogott benne:) 15
2015. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában a fiúknak csak a seggét bámulom meg nyíltan, de azt meg nehezen vehetik észre. Ha meg arcra jön be, akkor lövök róla egy képet, és este az arcéra masztizok.

Más esetekben nem szoktam bámulni. A retinám is szeret orgazmusokat átélni.

2015. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most igazat fogok mondani, nem trollkodás :DDDDD


Grafikusnak készülök, és megszoktam bámulni az embereket. Arcberendezés arányok, illetve saját stíluson belüli eltérések megtartása / megfigyelése végett, aztán a testtartást szoktam tanulmányozni, a textilt, hogy törik, hogy fényleg, hogy tónusoznám, aztán kiragadok egy - egy testrészt, pld. kézfej, nézem a formáját, hogyha megmozdul, hogy mozdul, stb...

2015. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó pasikat, illetve bámulatba ejtően extrém eseteket szoktam hosszasan bámulni :D Mást nem.

17L

2015. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

meg szoktam bámulni néha, lehet nem szép dolog , de nem bírom ki, ki van vágva a felsője és átlátszik e mellizma meg összevissza mindenki izompólóban nem lehet kibírni :)

észre is szokták venni h nézem őket :)

2015. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-össel egyetértek. Az emberek érdekesek, némelyik elkapja a tekintetem főleg ha van valamilyen különösebb ismertetőjegye, lehet az egy szép kézfej vagy egy érdekesebb mozdulatsor.

Vagy simán megnézem az öltözetét, hogy mennyire tetszik vagy sem.

De olyan is van, hogy csak elbambulok.

2015. jún. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- mert elbambultam

- mert fura

- mert érdekesen van felöltözve

- mert kifejezetten jól van felöltözve

- mert ízléstelenül van felöltözve

- mert érdekes a szeme, haja stb.

- mert feltűnően viselkedik

2017. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!