Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem miért nem egy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért nem egy ez nekem (szex)? 20/F

Figyelt kérdés

Orális is szexről van szó

Barátnőmmel csinálom de sehogy sem tudok orális szexközben el élvezni miért ?

Igaz ő is kezdő még de akkor is.Hol jobban hol kevésbé élvezem de ugyan úgy csinálja pedig.

Másik dolog megujjaztam kinyaltam szűz még ugye

elsőre az 1 ujjam alig fértbe és az sem teljesen nah ezt párszor már csináltuk utána már be fért az egész ujjam és utoljára kinyaltam nagyon be volt nedvesedve meg probáltam két ujjal is és negyed részben már az is be fért ahogy nyomtam bele éreztem hogy szűk kérdeztem hogy fáj e neki azt mondta picit.

Hát feltételezem tágul :D De Erről elképzelhető hogy beszakad a szűz hártya ??? a péniszem még nem volt benne vagy csak az fogja majd át szakítani ?

Előző barátnőmmel létesítettem szexuális kapcsolatot de nem mondanám szexnek mert le feküdt és mit egy fadarabot döngettem volna annyit mondott gyere csináld.

És a legtöbbször 10 perc után abba hagytuk és csak óveszerrel csináltuk.Annyit kell rólam tudni hogy fityma szűkületem van és félek hogy ez akadályoz majd a szexben ?? és a szaporodásban??

és az orális szexben? :O



2015. jún. 7. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zavar a fitymád, vágasd le. Nem nagyon kunszt és tényleg nem kell félni tőle. Ne emiatt legyen szar a szexuális életed...


Meg ne agyald túl a dolgokat. Elég ha csak beleéled magad h mekkora király vagy h valaki épp a farkaddal játszik. Ha meg másképp kéne csinálni a csajnak akkor magyarázd el hogyan. Az iskolában nem ezt tanítják ;-)

2015. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nem ? :) tök jol hangzana orál óra
2015. jún. 8. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert az iskolában semmi életrevalót nem tanítanak. Se azt h kell pénzt keresni se azt h hogy kell nőt baxni, de azt se hogy legyél jobb ember. Ezt az űrt tölti be a GYK :P
2015. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálunk is hasonló gondok vannak, saját tapasztalatból mondom, hogy a problémád több mint valószínűleg befolyásolja azt, hogy a barátnőd nem tud eljuttatni a csúcsra.

Előfordult már, hogy a barátom azt mondta hagyjam abba, mert fájt neki. Azóta legtöbbször Ő kézzel besegít, olyan tempóban, és úgy, ahogy neki jó, olyankor élvezi (megjegyzem, hogy az én kezem gipszben van jelenleg, és így meglehetősen nehézkes lenne a segítsége nélkül:D). Próbáljátok meg ti is így. Említetted, hogy „ugyan úgy csinálja”. Nem vagyok benne biztos, hogy itt a „minőségére” vagy az intenzitásra és a tempóra gondoltál. Ha utóbbi, akkor azt megéri variálni. Legalább annyira, hogy mikor hozzáfog, lassan, finoman kezdje, majd gyorsíthat, és az sem baj, ha más technikát is kipróbál közben (intenzívebben használja a nyelvét / szívogat). Egyébként véleményem szerint nagyrészt ez fejben dől el, tehát ahogy az előttem szóló is írta, éld bele magad, fantáziálj.

A barátnőddel kapcsolatban… Mozgasd kör-körösen is az ujjad, mikor ujjazod, mondhatni tágítsd. Ha közben nyelvvel is izgatod, nem veszi észre, ha egy picit fáj. ;)

Sajnos arról nem tudok tapasztalatot, hogy a „betegséged” akadályozna-e a szexben, mi ugyanis még nem feküdtünk le. Állítása szerint őt nem zavarná, de amíg nem kezeli, addig úgy döntöttünk nem kísérletezünk. Sok sikert nektek!:)

16/L

2015. jún. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!