Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos kapcsolatban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos kapcsolatban az orális szex elvárás?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy fogalmazzam meg ezt a kérdést, mindenhogy kínos, de azt szeretném tudni, hogy egy párkapcsolatban minden férfi elvárja.e az orális szexet? Rendszeresen?

A kortársaim (20L) szerint ez alap. Valóban így vagy? Főként idősebb nők válaszait várnám.



2015. jún. 7. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Számomra igen.

19l

2015. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen. Én is elvárom :-) Mi ebben a baj?

N 38

2015. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 megmondo007 ***** válasza:
69%
nos általában igen. de ha te nem akarod beszéld meg a pároddal. Imádjuk de szerintem az hogy elvárnánk kicsit erős, de ha neked csinálják akkor meg úgy jó ha te is csinálod. remélem tudtam segíteni.
2015. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Nem kell minden szexnél, és nem kell minden nap. De alapjában véve elvárás, hogy kényeztesd azt akit szeretsz. Ha kér egy pohár vizet, akkor is felemeled a segged a kanapéról és viszel neki. Így megy ez a dolog.
2015. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

nálunk elvárás mindkét fél részéről

24L 42F

2015. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem elvaras. De igazabol jo dolog :) hisz neked is jo h kenyezteted parod es latod h elvezi es vlmikor biztosan o is kenyeztet teged.

En szeretem oralisan kenyeztetni

2015. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a szerelemben olyan nincs, hogy "elvárás". Az ilyesmit őszintén meg kell beszélni, és ha mondjuk a srác szeretné, de a lány nem, akkor valahogyan - közös kompromisszumokkal - közös nevezőre kell jutni. Ha ez nem működik, mert az egyik görcsösen ragaszkodik valamihez miközben a másik sem enged, akkor úgyis hamar vége lesz annak a kapcsolatnak. Ez lehet akár az orál is, vagy bármi más...
2015. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem elvárás, de számomra a szexualitás alapvető része. El sem tudnék nélküle képzelni egy együttlétet, egyik oldalról sem.

42/N

2015. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamilyen szinten elvárás, bar szamomra ez termeszetes dolog, szoval nem tekintem elvárásnak a pasi részéről. Én ugyanugy szeretem es igénylem, mint a pasik nagy része. De ha te nem szeretnéd, mondd el, légy őszinte. Ne csinálj semmi olyant, ami nem szívből jön.

20/L

2015. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem elvárás, de nekem ez természetes, hogy én is adok és viszont kapok, igaz eddig mindig is így volt és a párommal sincs másként. Nálunk oda-vissza működik szeretünk a másiknak is örömet okozni és nem tennénk, ha nem élveznénk.

37N

2015. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!