Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felek hogy valami rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek hogy valami rossz tortenne, lehet bole baj?

Figyelt kérdés

A baratnom vekony es alacsony nagyon hozzam kepest es vadabban nem merek szexelni vele nehogy vmi baja legyen...

O mondja hogy nyugodtan nem fajna neki,de nem hiszem el hogy nem faj neki amikor akkora erovel csinalom..

190cm/f 150cm/l



2015. jún. 7. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább attól függ, hogy neked mekkora a farkad.

Ha 190 centi vagy, 10 centis farokkal, nem kell aggódnod.

De mivel feltetted a kérdést, gondolom odalent is nagy vagy. :D

Én is pici vagyok, és sajnos neekm is mindig problémát jelentett, ha kcsivel nagyobb pénisszel rendelkező férfival feküdtem le, mivel a hüvelyem is kicsi. Van egy pont, amíg még élvezi a nő, ha fáj, de ha ezt a határt átléped, már nem kellemes, és valóban fájhat, ha bedurvulsz. :/

Amúgy neked így nem gond? Hogy folyton félted őt? (ami egyébként szerintem nagyon kedves dolog tőled :))

2015. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attől függ mekkora farkad nem a magaságdtol bár én tuti h nem járnák sokkal alacsonyabb csajjal :D 20/F
2015. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon kedves tőled!!! :) Szerintem is elsősorban a farokméretedtől függ, nem a magasságotoktól.

Egyszer próbáljátok ki, hogy te bedurvulsz kicsit úgy, ahogy élveznéd, aztán ha rossz a barátnődnek, akkor rögtön szól és te visszaveszel. Ezzel rájöhettek, hogy hol vannak a határok. :) Csak előtte beszéljétek meg, hogy akkor most ez a kis "próba" lesz...

2015. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az előző barátom nagyon izmos, nagydarab volt, sokkal nagyobb nálam, és sosem éreztem fájdalmat együttlétek alatt. Ahogy előttem írták: fokozatosan csináld, és ha úgy érzed rajta hogy ez neki nem fekszik, akkor maradj a finom, lassú szexnél. :) Egy próbát mindenképpen megér!
2015. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kenjed neki! Majd szól, ha már nem oké
2015. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen alul is nagyobb vagyok, nem szeretnem ha fajna neki nagyon es nem elvezne. Csak ugy tudok elmenni ha latom hogy elvezi o is es jo neki amit csinalok.:)
2015. jún. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!