Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb lányok egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb lányok egy szűz pasi mennyire jó vagy rossz elsőre, volt amikor egész hamar lett orgazmusotok?

Figyelt kérdés
20 év felettiekre gondolok leginkább.
2015. jún. 6. 23:48
 1/7 Mr.Provek ***** válasza:
6%
Én szüz vagyok.Sok csajjal voltam tetszettem nekik XD
2015. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
14 évesen még aranyos is lehet! Viszont 20 év felett lúzer! Ezért ki se próbáljuk őket!
2015. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszerüen csak hazudd h voltál 1-2 lánnyal már. túl nagyot ne kamuzz. az első sexet normális ember játékos felfedezésként kezeli, nem elvárásoknak fogja fel. Na ez az amit ne csinálj, mert ez az amin már "túl vagy" egy ideje. Meg találj ki 1 időt h kb majdnem 1 éve nem voltál nővel, és kevés tétovázásokkal nyulj oda ahova csak akarsz ha már akció van.
2015. jún. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Én pont ugyanígy vagyok a csajokkal.


#3

Igazad van.

2015. jún. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rám figyel, és nem csak végre be akarja dugni a farkát egy nőbe, akkor ninc semmi gond azzal, hogy szűz. Amúgy is össze kell csiszolódni.
2015. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőre 1 percet ha bír egy szűz fiú. Gumi nélkül meg túl jó lesz... :D
2015. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,hogy èrted, hogy túl jó lesz?
2015. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!