Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Üdv! Véleményt adnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Véleményt adnátok?

Figyelt kérdés
35 éves ffi vagyok soha nem volt bnőm, randim így szüzességem is megvan . Magam 1 nyomoroncnak érzem ezért is alakult így. A munkatársaim hetente ezen rugóznak, ezen csámcsognak. Azt érzem élvezik, és a későbbiekre is ezt kívánják, hogy így maradjon . Sőt ha valakim lenne azon rágódnának, hogy ki az a hülye akinek én kellek! Mit tegyek, hogyan reagáljak?
2015. jún. 8. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kamu
2015. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Öltözz Darth Vadernek és vegyél mély levegőt.
2015. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szomorú de nem az !!!!!!!!!
2015. jún. 8. 21:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért nincs barátnőd?
2015. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert soha nem vágytam rá , hogy valaki közel kerüljön hozzám . Igy nem rúghat belém senki és nem is vagyok külsőre nyerő alkat.
2015. jún. 8. 21:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Szóval nem is szeretnél?
2015. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én azt érzem , hogy már öreg vagyok ,hogy most kezdjem . Ha valaki 1 pont után megtudná elmenekülne mert ezt gondolná : EZZEL VALAMI NEM STIMMEL !
2015. jún. 8. 21:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség,majd öt év múlva leszel öreg.Most még simán összejöhetsz egy 30 alatti lánnyal.

Nem mondd el neki,hogy szűz vagy,esetleg csak a megfelelő pillanatban.

2015. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1 rutinom nő hamar rájönne hiszem nincs benne rutinom , hogy kell udvarolni stb. , stb.
2015. jún. 8. 21:41
 10/14 A kérdező kommentje:
ezen túl ha magamra nézek nőként én se állnék le ilyen alakkal.
2015. jún. 8. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!