Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az első orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az első orális kielégítésem után lehetséges hogy valaki elkapjon egy súlyosabb betegséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kérlek segítsetek nekem,nagyon fontos lenne.

Most hétvégén estem túl életem első orális szexén de sajnos mégsem úgy zajlott minden ahogy kellett volna mert utólag visszagondolva nagyon felelőtlen és buta voltam,ostoba hogy így belementem,mert nem gondoltam a következményeire,tudom hogy elrontottam tisztában vagyok vele és nem szeretnék mentegetőzni,tudom hogy vállalnom kell a felelősséget meg a kockázatot de nagyon szépen kérek mindenkit hogy most ne ezeket írja le nekem mert így is nagy bűntudatom van,és rájöttem de muszáj megtudnom hogy tényleg-van e alapja a félelmemnek vagy nincs.Mint ahogy mondtam most Szombaton estem túl életem első orális szexén ami nagyon meggondolatlan és rossz cselekedet volt.A fiú akivel ezt tettük idősebb nálam pár évvel(4) így tapasztaltabb is és elővigyázatosabb is de mégis úgy érzem hogy ezt most elszúrtuk,mert nem védekeztünk egyáltalán,a partnerem előttem több illetővel is együtt volt és mindegyikkel létesített szexuális kapcsolatot velem ellentétben mert én most estem túl ezen,de attól félek hogy mivel nem készültünk elő,és nem is tettünk semmit a veszélyek megelőzése érdekében,nem gondolkodtunk csak cselekedtünk heves érzelmeink közepette,így attól tartok hogy elkaphattam-e valamit mert ugye ez most történt,vagyis már két napja de a torkom egyfolytában fáj,egy kicsit be is gyulladt és nagyon félek hogy elkaphattam-e ezt a bizonyos HIV vírust mert mielőtt ez megtörtént előtte sem tettünk semmilyen óvintézkedést,gumi nélkül történt minden,és utána is csak enyhén öblögettem de semmi mást nem tettünk,így nagyon félek ettől.Igen naivnak és nagyon butának is tűnhetek,de hát aki ilyet csinál pedig tudja hogy mit kellett volna az az is,de emberek vagyunk remélem nem ez alapján ítéltek mert én is hibáztam,de joggal elviselem,de kérlek segítsetek nekem mert nagyon félek hogy elkaphattam valamit és hogy a torokrák veszélye is fenyeget,de a családomnak nem merek szólni sem a baráti társaságomban lévő legjobb barátaimnak mert tudom hogy mi lesz a reakció és bár az egészségem sokkal fontosabb de félek és nem megy,mert akkor soha többet nem engednék hogy együtt legyünk.A kapcsolat friss és idősebb is nálam,és mivel féltettek is nagyon gyanakodtak ránk ami ilyen szempontból be is igazolódott,pedig soha életemben nem történt még ikyen és nem vagyok ilyen típusú lány sem, a barátom is nagyon rendes és figyelmes fiú de ez így történt,tudom hogy mérlegelnem kell de most nincs hozzá erőm,hogy ezt elmondjam mindenkinek,kérlek segítsen bárki aki tud!Mert megkérdeztem a barátomat is de azt mondta hogy ettől még nem lesz semmi bajom,mert nem függ össze a kettő,de ez nem igaz mert nagyon is összefügg, és bár ő az idősebb de ezt ő sem gondolta át teljesen úgy gondolom, és senki sincs a környezetemben aki segíteni tudna,elég fiatal is vagyok ezekhez képest de nem kell máris rosszra gondolni,így ez is döntőn befolyásoló.Aki tud kérem segítsen hogy mit kellene tennem,utólag mivel védekezhetnék vagy hogy mit tanácsos tenni,aki tapasztaltabb és egy kicsi jó szándék is vezérli!Előre köszönök mindent és kérem ha lehetne minél hamarabb szükségem lenne a válaszra,mert ez kétszer megtörtént,nagyon félek,nem szeretnék ennek az áldozatául esni még ilyen fiatalon és tudom gondolkodnom kellett volna de mégis panaszkodom.Az ilyen kommenteket is kérem hogy inkább tartsák meg maguknak azok akik ezzel a szándékkal írnak mert segítségre van szükségem!Kérlek titeket!Mit kellene tennem?Mik a veszélyek?Van még esélyem?Vagy csak túl reagálom ezt?Kérlek segítsetek!

15/L



2015. jún. 8. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kaptál el semmit. A Hív vírus meg pláne nem torokfájással fog mutatkozni.

Amit kellene tenned, hogy ne stresszelj annyira. Egyébként pedig torokfájással nyugodtan elmehetsz orvoshoz.

L/19

2015. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!Csak mivel tényleg ez volt az első,és csak úgy megtörtént,féltem hogy esélyes lehet,mert most utána néztem a tüneteknek és ott is csak ebben egyezik meg pár mondjuk eddig még nem észleltem különösebben semmit csak a torokfájást,meg az izzadás ami igen így önmagában hülyén hangzik és az is de aki ismeri a tüneteket tudja mire gondolok bár nem értek ehhez,de szerinted érdemes lenne szólni azért valakinek?Mert ha mégis kiderül akkor és későn akkor már nem tudom hogy lehetne-e kezdeni vele valamit.Te mit alkalmaztál?Vagy ha történt már veled ilyen,ami gondolom hogy igen,utána mit tettél?Köszönöm még egyszer!
2015. jún. 8. 22:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne már... Max anyudnak szólj, hogy világosítson fel. :D Remélem ez csak egy rossz poén. :))
2015. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem,nem poénnak szántam,igen tudom, de azért szükségem lenne arra hogy valaki elmondja hogy ő mit szokott tenni,vagy mik a teendők még előtte,kérlek ha nem tudsz segíteni akkor kérlek ne ilyen kommentekkel gazdagíts mert azért én sem vagyok ennyire ostoba,de jelenleg még nem megy.
2015. jún. 8. 23:04
 5/18 anonim ***** válasza:
Az AIDS lappangási ideje 3-4 hét, és nem jár helyi fájdalommal. Szóval lehet, hogy elkaptál valamit, de biztos, hogy az nem HIV. Valami bakteriális fertőzés lehet, amit akár a smárolással is elkaphattál.
2015. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.
2015. jún. 8. 23:11
 7/18 A kérdező kommentje:
De a későbbiekben lehet valami komolyabb szövődmény vagy következmény?
2015. jún. 8. 23:16
 8/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
bezzeg! ne irj mar enyit ki a fene tud enyit olvasni ilyrn unalmas temarol??
2015. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ami neked unalmas,az másnak komoly lehet.De ez az emberek többségénél így van,ami fontos a másiknak,az valakinek lényegtelen és felesleges.Nem ezen volt a hangsúly.Sajnálom,de akkor is fontos.
2015. jún. 8. 23:27
 10/18 anonim ***** válasza:
A HPV-ra nagyobb esélyed van. A szájüregi rákok kialakulásának újabban ez a fő kiváltó oka. De ez évek, évtizedek múlva fog jelentkezni.
2015. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!