Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beni Molnar kérdése:

Korai magömlés?

Figyelt kérdés
Az elözö kapcsolatomban nem fordult elö ilyen, de 1 éve nem voltam senkivel, most megint van barátnőm, de nagyon korai vagyok es nem tudom mi tévő legyek.

2015. jún. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
dugd hátulról, vedd ki köpj a hátára, azt hiszi elélveztél, megfordult és lődd arcon :D garantált siker
2015. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ránts rá közvetlen a menet előtt, vagy kérd meg, hoyg verje ki, vagy szopjon le először előjátékként, aztán foglalkozz vele te is viszonzásképpen egy fél órát és addigra újra kanos leszel és mehet kufirc élesben hosszabban! ;)

Bevált módszer, én így csinálom! ;)

29/F

2015. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elterelni a figyelmedet amikor nagyon jó kezd lenni. Gondoj a takarításra vagy a munkádra.
2015. jún. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy mielőtt érzed hogy elmész válts pózt, vagy ha értelmes a csaj akkor mond meg neki hogy várjon 1 percet mert nem akarsz elmenni, sztem meg fogja érteni
2015. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!