Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abban mit lehet szeretni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban mit lehet szeretni, hogy korbáccsal megy a csaj, meg lenyalja a cipőjét, esetleg beletapos a golyóidba egy csaj?

Figyelt kérdés
Akik erre izgulnak, azok nem betegek kicsit?

2015. jún. 10. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt értelmesen megfogalmaztad,barátom-)
2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 15 éve szeretem a BDSM-t, lehet hogy beteges, de engem izgat. Sajnos mostanában sokak csak divatból csinálják a Szürke 50 kųŕvaąnyja miatt.
2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő fájdalmat okozna mert szorítaná a golyómat akkor olyat kapna hogy kirepülne az összes foga. Én sem szeretnék egy nőnek sem fájdalmat okozni csak örömet.
2015. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
annyira nem is volt vészes a kérdés, a végén levesszük a "egy csaj"-t, és máris érthető. :)
2015. jún. 10. 10:50
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es: vhogy le tudnád írni, h mit érzel olyankor?
2015. jún. 10. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdésnél már csak a kulcsszavak értelmesebbek :D
2015. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Domina, lof**z, orrba, szajba akart lenni de bugos a kulcsszo
2015. jún. 10. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy ilyen domina csaj
2015. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább azt szeretem ha lekötöz az ágyhoz és rámül. :D

Vagy erényövben tart... stb. A fájdalmat nem annyira, de akár azt is eltűröm, ha megkaphatom a többit. :))

2015. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!