Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, le tudnátok írni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, le tudnátok írni, pontosan mit éreztek felizgulás, orgazmus közben?

Figyelt kérdés
Szavakba tudnátok önteni minél nagyobb részletességgel, hogy mit és hol éreztek?

2015. jún. 10. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez nehéz :D
2015. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha kihívást jelent, próbáld meg! :)
2015. jún. 10. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te le tudod írni szavakkal, hogy mit érzel akkor, amikor felizgulsz, és amikor elmész fiúként (tippelek, hogy srácból vagy)?

Ezt nem lehet leírni szavakkal szerintem. Olyan bizsergős dolog, amit a csiklómban érzek - ez a felizgulás. Az orgazmus meg olyan ritmikus kellemes izomgörcsféle az alsó felemben. :D

2015. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy le tudom írni...leírjam? :)
2015. jún. 10. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. Ez a kérdés foglalkoztat már engem egy ideje. :D
2015. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem hiába is írnánk le, mivel hiába írjátok le Ti is az orgazmust, nem tudjuk, hogy pontosan mit éreztek át...

Ti sem tudnátok átérezni azt az érzést...


ez kb. olyan mintha egy hangot akarnál leírni... mikor széttörik az üveg.. tudod milyen de nem tudod leírni, szavakba önteni :D

2015. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak aki kedvet érez hozzá és irodalmi tehetséget. :)
2015. jún. 10. 15:34
 8/13 A kérdező kommentje:

Amit én érzek:

Az erotikus gondolatoktól vagy látványtól, érzésektől elkezd kellemesen bizseregni és feszülni a farkam, főként a makk az egyik oldalon, egyre jobban és jobban, közben többször olyan állapotba jutok, hogy szinte folyamatos kéjt érzek, amikor már totál merev és tocsog az előváladéktól, közel az elsüléshez, tele az agyam az erotikával, puncival, lány élvezéssel és azután jön egy pont, ahonnan már nem tudok és nem is akarok visszafordulni és érzem a nagyon kellemes csúcspontot a makkomban és azután kilövell az ondó több lüktetés közepette és utána kellemes fáradtságot érzek.

2015. jún. 10. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
jótérzek
2015. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez leírhatatlan csak akarom akarom akarom !!!!!!!!!!!!!!
2015. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!