Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a páromat minden nap kívánom? Emiatt viták vannak. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Én 23 éves lány vagyok, ő 24 éves. Három és fél éve vagyunk együtt. Minden nap, de van, hogy naponta többször megkívánom a páromat. Sokszor letámadom (ölelés, puszi). Viszont én úgy érzem, hogy ez nem normális, hogy ennyire kívánom, de ő engem nem. Szexelni változó, mennyit szoktunk, általában heti 3 alkalommal. Sokszor vitáig fajul a dolog, ha nemet mond egymás után többször is. Nem értem meg az indokait, miszerint így csak monotonitás és rutin lesz a szexből is és ő sem ért meg engem, hogy ez teljesen természetes, ha szerelmes az ember, főleg, ha fiatal is. Állandóan kifogásokat keres, hogy miért ne bújjunk ágyba, és miért ne találkozzunk. Szerintetek beteges, ha minden nap megkívánom a barátomat egy nap többször is, vagy vele van a baj???

2015. jún. 10. 17:09
1 2
 1/13 anonim válasza:

szia :)

ugy van ey ido utan monoton lesz a szex e csak megzokas tapasztalat :D

heti 3 alkalom szerintem tokeletes

2015. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
teljesen normális :)
2015. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mármint az normális,hogy te őt mindennap kívánod,viszont az nem normális, hogy ő meg nemet mond neked...
2015. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Na jó ez azért túlzás, nekem olyan nő komoly barátnőnek azért nem kellene, aki másra se tud gondolni, csak a szexre... egy idő után tényleg unalmassá válhat, rutinszerűvé.
2015. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk a párommal. Én többször kívánom a szexet, mint ő, de én ezt elfogadtam. Minden más szuper köztünk, építjük a jövőnket...hát szóval ez van. :) Nem minden szex.


De még fiatal vagy, ha számodra ez nem lehet kompromisszum tárgya, akkor talán keress mást, amíg megteheted.


25/N

2015. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy csak olyanoknak jut ilyen nő, akik nem kívánják. De nekem már teljesen mindegy. Ha megkívánom, csinálhatom egyedül. 58/F.
2015. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de szerencsére nekem a párom is ilyen.
2015. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet az eves, ivas, dugason kivul neki mashol is jar az esze.


Az nem normalis hogy ezt szamon kered rajta es feszultseget gerjesztesz.


Ha ez velem tortenne, javasolnam hogy keresd meg azt akivel nincsenek ilyen problemaid.

2015. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Sokszor vitáig fajul a dolog, ha nemet mond egymás után többször is."


Miért, csak a nőknek lehet nemet mondani a szexre? Fordított esetben (ha a férfi követelné a szexet), itt habzana a szája egy csomó nőnek, hogy "nehogymá há nehogy, mit képzel a pasi, mit erőszakoskodik"!!!

2015. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én lettem volna a legboldogabb ember ha anno ilyen Nőt veszek el feleségül mint Te.Nálunk pont fordítva volt :(

Ha belegondolsz,az évek során ez inkább csak csökkenni fog a részéről.

Tapasztalatból tudom,ha mellette maradsz sokat fogsz szenvedni emiatt.És nem biztos,hogy megéri.

Érdemesebb lenne egy hasonló vérmérsékletű párt keresni hosszú távon.

F40+

2015. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!