Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti már szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti már szexeltetek olyan fiúval aki körül volt metélve? Milyen vele a szex?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó :)
2015. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
elég jó mert a pajeszában könnyen meg tudok kapaszkodni
2015. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En csak olyannal szexeltem eddig, ugyh nemtom milyen ha nem olyan :DD

Amugy nagyon jo, de gondolom ennek semmi koze ahhoz h jo-e a szex


21/L

2015. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak körülmetélttel voltam, de kétlem, hogy lenne közte különbség. :)
2015. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én voltam mindkettővel és a körülmetélt farkú pasik tovább bírták :)


21/L

2015. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2: Az USA férfi lakosságának 60-80%-a körül van metélve és nem azért mert ott mindenki zsidó és muzulmán. Ritkábban egészségügyi vagy gyakrabban higiéniai okokból, esetleg esztétikából.


Kérdező, én is körül vagyok metélve és a saját szemszögemből megerősíthetem amit az 5-ös írt. Metélt farokkal tovább lehet bírni a szexet.


A farkam dugáskor sokkal érzéketlenebb. Néha előfordul hogy szopáskor vagy óvszerben dugva fel sem áll 100%-osan. Cserébe óvszer nélküli dugást viszont szinte addig csinálok, ameddig akarok. Nagyon sokszor van hogy nem nézem az időt és a szex végére leizzadok mint az állat és később izomlázam is lesz, mert addig szexeltem. Akkor élvezek el amikor akarok és csak nagyon ritkán van hogy valami olyan erős impulzus ér, hogy akaratlanul élvezek el.

2015. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!