Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogy csináljam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy csináljam? Fontos.

Figyelt kérdés
Nos annyi lenne hogy van egy lány akivel kb fél éve nem beszéltem mert kiderült hogy nem is tetszettem neki és nem akart többet mint barátság. Viszont ez a lány ma mellém ült a buszon és elkezdtünk újra beszélgetni igy a suli vége előtt. Igazából nagyon meglepődtem mert tényleg felém sem nézett ahogy észrevettem meg ilyesmi. És egyszer csak ezt csinálja. Egy kicsit furcsa volt. Eszemben volt az hogy csak simán lefektetem aztán otthagyom de rájöttem hogy ez nem lenne lovagias. Szerintetek mit kellene tennem? Mit csináljak?

2015. jún. 11. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, mert melléd ült és beszéltetek, nem biztos, hogy szeretné, ha megfektetnéd :D Ne vesd el a lehetőségét annak, hogy csak szimplán beszélgetni akart.
2015. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végül lefektetted Bajnok? ;)
2021. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!