Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik valami vágyfokozó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valami vágyfokozó amit könnyű beszerezni?

Figyelt kérdés
A barátom sose vágyik rám, nem tudok mit csinálni de ez tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat és ezt nem szeretném, mert azok kívül hogy nincs szex minden tökéletes.
2015. jún. 12. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéltek a dologról? Miért akarsz egyből valami szerhez nyúlni? Ja, mert így nem kellene a kapcsolattal foglalkozni? Hát akkor ennek a kapcsolatnak már most vége van, te már eldöntötted, ahogy a fogalmazásodból is látszik. Még megadtad neki ezt az utolsó esélyt, hogy valami ilyesmivel még működhet a dolog.
2015. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesztoszterin fokozó szex és gyurasra is jó :D
2015. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudunk beszélni a dologról, mert mindketten félénk csendes emberek vagyunk, és ez a téma az amiről én nem vagyok képes beszélni... valószínű hogy ő sem nagyon. De ettől még nem fogom elhagyni, csak tovább szenvedni amiatt hogy vágyok rá, ő pedig nem vágyik rám. Jó lenne valami megoldás.
2015. jún. 12. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudunk beszélni a dologról, mert mindketten félénk csendes emberek vagyunk, és ez a téma az amiről én nem vagyok képes beszélni... valószínű hogy ő sem nagyon."

Ne haragudj, de ez enyhén szólva is nevetséges. Ha egymással nem tudtok normálisan, tabuk nélkül beszélni, akkor mi értelme van a kapcsolatnak? Ideje lenne levetkőzni ezt a félénk vagyok, csendes vagyok dolgot és nem mentségnek, kifogásnak használni, mint egy gyerek. A kapcsolat, a szex nem gyerekeknek való dolog, ha nem álltok készen a dologra, akkor meg nem kell erőltetni.

2015. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A félénkség nem egy olyan tulajdonság amit csak úgy lecserélhet bárki is magán... mindig ilyen voltam, nem tudok más lenni. Soha senkivel nem tudok semmiről beszélgetni, a párommal sem igazán szoktunk beszélgetni, de mivel olyan mint én, nem is hiányzik neki. Épp ezért vagyunk jó páros. Kivéve ugye a szex részét a dolognak, amivel szintén nem lenne gond szerintem ha végre már túl lennénk az első alkalmon... csak hát ez nem akar eljönni. És nem tudom mit tehetnék. Másoknak olyan könnyen megy...
2015. jún. 12. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb vágyfokozó a sport és az egészséges életmód.
2015. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy kúrjon meg ennyi. Nálunk sincs mostanában szex a barátnőmmel, annyira az ilyesmi témáról ami "szemrehányásként" érheti én sem szeretek nyiltan beszélni, de megmondtam neki, ha ezen nem változtat akkor kidobom a francba, azért mindennek van egy határa. Közöld vele egyszerűen, vagy pedig mássz rá...
2015. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!