Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az itteni önmagukat szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni önmagukat szexuálisan über profinak valló emberek vajon tényleg azok? Mert nekem még sosem volt szerencsém ilyen téren senkivel. Ők is csak szájhősök lennének?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira igaz, minthogy itt a 90%-nak 19 centi fölött van a farka.
2015. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erre akármilyen valaszok jönnek egy magat annak tartotol..abbol meg nem fogod tudni az igazat.

En magam annak tartom, erre bizonyitek, hogy azutan, hogy rajottem ki vagyok mi vagyok mit akarok, az osszes holgy partnerem oda meg vissza volt/van tolem. Ugy mint eddig egyetlen pasijukert sem. De tudom ez miert van igy. Viszont ez szamodra csak par betu szavak sorok. Elhiheted es kamunak is tarthatod. Ismerek olyan ffiakat akik ugyan ilyenek. Amelyik nő veluk egyutt van az rajon h uur isten..ilyen is letezik? Es nem kell nekik utana mas... Egyébként keves ilyen pasi van.

2015. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sose gondoltam magamról, hogy egy don juan lennék. Még is olyan visszajelzést kapok a hölgyektől az utóbbi években, hogy huuuuu meg aaaaah...sose volt ilyen jó. Az, hogy én lennék ilyen vagy a kor miatt jön elő nekik ( mind 35 feletti volt ) azt nem tudom, pedig semmi extra dolgot nem csinálok velük sztem :) vagy nagyon önző taplókkal voltak előttem :D
2015. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
biztos vannak,bár akkor felmerül a kérdés mit is keresnek itt ?????????
2015. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit keresnek itt...2es vagyok.

Csajt biztos nem..

Unalom uzes, olvasgatok vezetes kozben stb.

Vagy vmi feltetel h nem gykzhatok ha ugyes vagyok az agyban? :D beszaras :D

2015. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem elszórakoztatnak az itt olvasott marhaságok :D

Meg én már nem kefélek egész nap, mint a 18 évesek.

2015. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van az eb eltemetve,hogy a legtöbb pasi sz**t sem tud az ágyban csak maszatol,így aki megüti az átlagos szintet az már istencsászár egy olyan nő szemében aki Annak előtte csak lúzerekkel bújt ágyba. Én is rendszerint elég pozitív visszajelzéseket kapok pedig nem tartom magam nagy májernek. Csak teszem a dolgom és igyekszem ügyes lenni :-)
2015. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És,hogy az érem másik oldalát is megnézzük... Rengeteg az olyan nő aki irtózatosan béna,nem tudja hova nyúljon,mit csináljon,csak fekszik a hátán és vár a csodára,de azt elvárná,hogy a pasi brillírozzon. Szóval azért nem árt ha mindenki magába néz kicsit. Alapból minden csajt szeretek kényeztetni és alaposan kialégíteni de aki a misszionáriuson kívül minden pózt azzal utasít el,hogy ő azt nem szereti,aki annyit tud tenni,hogy a kezébe veszi a farkam fél percre de még csak nem is húz rajta egyet,aki az orál ellen is tiltakozik de azt elvárná,hogy én órákig nyaljan na azt elintézem 3 perc alatt aztán alszok is. Aztán meg megy a csodálkozás,hogy "csak Ennyi volt?" Igen,csak Ennyi jár annak aki csak fekszik a hátán némán és mozdulatlanul...
2015. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ebben is van valami :)
2015. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagyok űberprofi, nem tisztem ezt megítélni, de már rengeteg fiatal, gondokkal küzdő srácnak és lánynak segítettem tanácsokkal.

Nagy szexuális tapasztalatom van és hitelesnek tartom magam egy lassan 20 éves, boldog kapcsolattal és két gyerekkel a hátam mögött. Emellett tanultam szexuálpszichológiát az egyetemen.

Írtam kommentet és privátban választ a fogamzásgátlási problémáktól kezdve a squirt technikáig mindenről. Párkapcsolattól a terhességen keresztül a gyereknevelésig is.

Na jó, bevallom a fogászati résznél is szoktam válaszolni, mert anno fogorvosnak készültem:)

2015. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!