Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nem jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem jó a szex a párommal?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Hallod nekem is ez volt, mert túl kicsi volt a répája, nem tudott felizgatni, ha véletlen orgazmus közelben voltam, biztos akkor élvezett el, mielőtt én elmentem volna, vagy akkor állt meg, ha én akartam gyorsabban, ő már elfáradt, ha akartam más pózban nem éreztem, mert olyna kicsi volt neki... beszélhettem én neki meg magyarázhattam, mondhattam :-J Miután mondtam, hogy néha jó lenne ha vadabb lenne, mikor hótt beteg voltam majdnem megerőszakolt, mert, hogy én voltam, hogy legyen vadabb... :-J Próbálj meg beszélni vele, de nem hiszem, hogy sokat fogsz elérni... Utána, majd csak benne lesz, hogy jaj neked nem jó és akkor bizonyitani akar, s akkor meg még rosszabb lesz, mert izgul meg próbál neked megfelelni... 19 L
2015. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Bírom az ilyet. Bedob egy kérdést, nem konkretizálja, nem tudjuk se a korát, se azt, hogy mióta vannak együtt, még a nemét sem, sőt azt se, hogy hetero kapcsolatról van e szó vagy homo kapcsoltról, és nem válaszol. :S

Az ilyen kérdést miért nem törlik egy idő után?

2015. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Hat nem tudom ti hogy vagytok en kifejezetten nem szeretem ha a párom izgatja a csiklomat miközben dug.

Kedves kérdező tényleg jo lenne ha kicsit több infót megosztanál velunk

2015. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vicces.


Amikor felmerül egy kérdésben az anál, és erre azt mondom hogy "kompromisszum vagy szakítás különben úgy is szétmentek a veszekedésben", akkor jön a lepontozás.


Közbne meg mégis kiderül, ebből a kérdésből is, hogy mindenki milyen fontosnak tartja a megfelelő "szexuális együttélést" és hol hasonló ötleteket ír (kompromisszum), hol meg szakítást.


Felmerül a kérdés, ha a szex problémáját nem tudják megbeszélni, megoldani úgyis szakítás lesz nem? Ezt tudjuk.


Akkor ha análról van szó, és ott sem jutnak megegyezésre, akkor miért veszik rossz néven ha a szakítást hozom fel mint tényezőt férfiként?


Félreértés ne essék, nagyon is megtartom a szavam, hogy egy kapcsolat akkor kapcsolat, ha a férfi kielégíti a nőt a nő meg a férfit. Akinek a szíve vágya az anál, annak legyen, de találjon megfelelő partnert.


Viszont ez nem biztos hogy az aktuális párja, mivel lehet ő ebbe nem egyezik bele.


Vagyis a kérdezőnek is egyértelmű a válasz, Elmondod neki mi a gond, megbeszéltek egy kompromisszumot, ha sikerül megoldani okés, ha nem előbb-utóbb szétmentek. Vagyis akár szakíthattok akkor is amikor rájössz, ez nem lesz jobb.


Mert habár most X ideig még úgy gondolod a szex nem fontos, viszont amikor majd szétmentek miatta akkor meg eszedbe jut majd ez a komment!


Lehet hogy a jelenben semmit nem ér a szavam, és mindenki támad, lepontoz, de a jövőben én vagyok az istencsászár. Igazi bölcsességeket osztok meg, ami azt hittem mindenki számára egyértelmű.


Testi + Lelki kielégülés => Totális kielégülés => Tökéletes párkapcsolat.


Lelki az egyértelmű, mindenhol megvan, akik együtt vannak, ha csak nem hipp-hopp hülye módon jöttek össze.


Testi három pontra bonthatóak:

- Elélvezéshez szükséges feltételek: orál, vaginális, kézimunka.

- Megvalósítási feltételek: stílus, hozzááállás, módszer

- Vágyak: mint pl. az anál, akinek igénye. DE lehet pl a mélytorok is, vagy akármilyen hülyeség, ha egyszer valakinek hülyeség a vágya. Mondjuk valami brutálisat pisiszex örült valaki, akkor annak az lesz a vágya (mondjuk jó undi, de hát biztos van ilyen).


Kérdés csak az, mindig, hogyha a két pont a testi vágyaknál is teljesül, ismered-e annyira a partnered hogy a vágyait is megéli-e, vagy sem? Hogy tisztában légy vele? Senki nem fogja felhozni az első nap, hogy neki ez a vágya, de elő fog ugrani vele.


Akkor jön fel a kérdés, megoldható-e a dolog, vagy nem. Csak hogy tudjuk, ez a dolog visszafelé is elsülhet, azaz okozhat a testi kielégülés közben is problémát, vagy akár a lelki kielégülés rovására is mehet a vágyak elszorítása.


Nem éppen az aktuális lányt, pasit kellene megváltoztatni amiért valaki szereti/utálja az anált (azért ezt írom, mert ez itt a legjobban elterjedt példa), hanem megtalálni a párod. Nem, azzal nem lesz a párod, hogy elnyomod a vágyait. Vagyis rövidtávon igen. De utána csak 1 lesz a sok közül.

2015. aug. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%
Beszélgessetek közben hogy hogyan lenne jó, próbáljatok ki mindent, és meglátod melyik nyújtja a legnagyobb élvezetet
2015. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!