Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végre megismerkedtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre megismerkedtem egy rendőr pasival. Lefeküdjek vele ha nem tetszik annyira?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van egy listája, hogy mik azok amiket halála előtt meg akar tenni.. Na nekem ebbe mindig is benne volt, hogy rendőrrel szexelni. De eddig nem találtam senkit. Most viszont netes társkeresőn belebotlottam egy fiatal srácba, akit érdeklek, sokat beszélgetünk, találkozni akar. De képek alapján nem pont az esetem. De ha elszalasztom a lehetőséget, kitudja mikor ismerkedek meg újra egy rendőrrel. Mert ugye szolgálat közbe nem mehetek oda felajánlani magam egyikhez sem, civilben meg fogalmam sincs kinek mi a foglalkozása. Szóval éljek a lehetőséggel szerintetek?
2015. jún. 14. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Élj! Hátha személyesen nem is olyan rossz.
2015. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ismerkedj meg vele és amikor már szeretni is tudjátok egymást, akkor határozd el, hogy komolyabb kapcsolatba léptek egymással. Az embert kell látni a másikban és nem a foglalkozását, a munkahelyét kell nézni.
2015. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Beteg pi csa lehetsz.
2015. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kettes válaszolóval!

A barátom rendőr. De nem ezért ismerkedtem meg vele. Sőt nem is érdekelt a munkája. Bár kapcsolatban elég nehéz, hogy nappalos vagy éjszakás 12 órában... Sokan irigyelnek így is emiatt, hogy rendőrrel járok.

Azt mondom neked én is, hogy találkozz vele személyesen, főleg hogy ő is akarja. Aztán meglátod mi legyen. Egy próbát megér.:)

2015. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%
Csak azért feküdnél le vele mert rendőr? Ez most komoly??? És az ilyenek mint te, szívják el az oxigént az értelmea emberek elől...
2015. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"És az ilyenek mint te, szívják el az oxigént az értelmea emberek elől..."


És milyen sokan vannak.

2015. jún. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Rendőr fétised van? :-o :-D :-D :-D

vazze ez komoj

mit mondasz neki hogy rendőr ruhában d u.. gjon meg?

vagy csak a tudat is elég neked?

akkor azt mondom hogy én vagyok a rendőrfőkapitány rábux a szerszámomra

sztem ne ez alapján dönts

ha most nem tettszik akkor később mért tettszene?

de ha csak egy numerára kell akkor add oda magad

2015. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!