Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt aki rendőrnek készül,...

Van itt aki rendőrnek készül, vagy már rendőr? Miért döntött így? Mi tetszik ebben a hivatasban?

Figyelt kérdés
Légyszíves normális valaszokat, sokat segítenének.
2014. jún. 24. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az leszek. Ősztől ha minden igaz, az NKE-RTK-n fogok tanulni. Már túl vagyok minden alkalmasságin és a tavalyi ponthatárhoz képest nekem 76-tal több pontom van.

A családban van olya, aki rendvédelmi szervnél dolgozik, bár nem rendőr. Nekem mindig is tetszett a munkája. Egyszerűen nem bírom az unalmas melót, amikor valaki bemegy 8-kor, hazajön du 4-kor és minden nap ugyanaz a munka. Itt reggel, mikor bemész, nem tudhatod, mivel fogsz találkozni aznap, mindig valami más eset. Arról nem is beszélve, hogy tudom, hogy csinálok valami hasznosat az életben, még ha mások nem is érzik, hogy ezt értük teszem. Nekem az irány adott, szóval ha a rendőrség nem is jött volna össze, mindenképp valamilyen rendvédelmi szervnél akartam dolgozni, ha mást nem, hát nem hivatásosként. De most úgy tűnik, hogy a sok munka meghozza a gyümölcsét és valóra válhat az álmom.

Én lány vagyok egyébként és akárhány fiúval beszéltem, szinte mindenki le akart beszélni. Nem hallgattam rájuk, inkább azt csinálom, amit igazán szeretnék, persze nem esik jól, hogy ennyien nem értenek meg. Egy csomóan megszokásból, divatból utálják a rendőröket, de ezekre nem is nagyon éri meg időt pazarolni. Amikor először elmondtam, hogy én legszívesebben rendőrtiszt lennék, még a családom is meglepődött. Tudták, hogy érdekel ez engem, de én mindig az a típus voltam, aki csendes, inkább a háttérből figyel és tartottak tőle, hogy nem bírnám. De azzal, hogy évek óta erre készülök, sikeresen és tudatosan felkészültem minden egyes alkalmasságira, már sikerült bizonyítanom, hogy meg tudom csinálni, elég elhivatott és kitartó vagyok.

2014. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ!én is rendőr szeretnék lenni.Most nyáron lesz a felvételim,remélem sikerülni fog,sokat készülök rá.Mindenki azt mondja,hogy nem nekem való stb. stb..szerintem is érdekes és hasznos munka,emellett döntöttem remélem,hogy össze fog jönni.
2014. jún. 26. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
sok sikert neked is! :)
2014. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!