Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányom még mindig szűz és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom még mindig szűz és nem is csókolózott, normális ez?

Figyelt kérdés

Tizenhét éves lesz pár nap múlva, és még nem is volt barátja. Ami azt illeti, egyszer sem volt randizni, pedig szép lány: hosszú barna haja van, bájos arca és normális alakja, ezért némileg csodálkozom. Én ennyi idősen már átestem egy rövidebb kapcsolaton, igaz, nemi aktus nélkül (az egy évvel később érkezett meg), de akkor is. Látom, hogy sokszor zavarja, hogy sok vele egyidősnek már volt vagy van kapcsolata, ő meg azt sem tudja, milyen érzés megpuszilni valakit, vagy megfogni egy fiú kezét. Nincs sok barátnője, inkább a könyvei társaságában van, mert viszonylag sokat költöztünk. Normális ez? Nagyon szeretem őt, ezért érdekel.

*egy anyuka*



2015. jún. 14. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Normalis. Majd talalkozik valakivel akinek igy lesz jo. En is ilyen voltam, 15 evesen ismertem meg a parom es mar tobb mint 3 eve egyutt vagyunk.

18/L

2015. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj! A lányod ha tényleg ilyen akkor a jövőre nézve sokkal jobban jár azokkal a könyvekkel mint a mostani generációval, a mostani kölyköknek abból áll a bulizás hogy szénrészegre isszák magukat meg elszívnak 10 doboz cigit... ami a párkapcsolatokat illeti miért sietné el? majd pasizik fősulin! :)
2015. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1: Sok boldogságot nektek! :)
2015. jún. 14. 12:29
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj vele erről,nagyon fog örülni neki ha barátnőként állsz hozzá és nem anyaként.A megfelelő pillanatban közel fog engedni és sokkal jobb lesz a kapcsolatotok mint valaha.
2015. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az életmód (költözések) is közrejátszanak, de teljesen normális. Ha esetleg gondolt rá, hogy beleavatkozzon az életébe, ne tegye! Különben meg beszélgessen a lányával erről (is).
2015. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, beszélgettem már vele erről, de általában legyint annyival, hogy a mai fiúk amúgy is nagyon éretlenek (amiben egyet kell vele sajnos értenem), és hogy neki nincs szüksége csak azért egy kapcsolatra, hogy megfeleljen, közben meg feszengjen. Nem is akarom, hogy rossz élmény legyen számára az első szerelem, netán a szex, csak gondoltam vágyna már rá, és sokszor megsajnálom, hogy egyedül van.
2015. jún. 14. 12:32
 7/20 A kérdező kommentje:
Ötös, igen, a költözés nagyon sok mindennek keresztbe tett... a férjemmel mi sem építettünk ki sok új kapcsolatot emiatt.
2015. jún. 14. 12:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki,hogy ezt zavarában mondja vagy komolyan így is gondolja.Ha tényleg így gondolja akkor nem kell erőltetni,de ha nem mer közeledni a fiúkhoz akkor abban tudnál neki segíteni sok beszélgetéssel.
2015. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17 évesen nincs még lemaradva semmiről.
2015. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8: Elég félénk típus, mert régen, míg kövér volt, sok fiú szekálta. És nem is jár közösségbe, mert jelenleg magántanuló.
2015. jún. 14. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!