Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi volt a legnagyobb méret amivel voltatok, illetve számotokra mekkora az ideális? 23/6 az hova sorolható? 26/F

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem járok centivel, így 1-2 pasinak, akivel együtt voltam tudom az intim méretét centire pontosan, de nem mindenkiét, de szerintem 20 cm-nél nagyobb nem is volt, de nem is kellett, vagy kellene. A méret, amit te írsz, az simán átlagon felüli és hogy őszinte legyek, hiába hiszik azt, hogy a nőknek, hú, mekkora kell, nekem a 15 centis is tud bizonyos pózokba fájdalmat okozni és én élvezni szeretem a szexet és nem fájlalni magam odalent, így nekem amit te írtál az már a túl nagy kategória!
2015. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A leghosszabb 15-16 cm, annak számomra már csak hátránya volt a 12-13 centis mérethez képest, és semmi előnyre.


A 23/6 nálam a "mission impossible" kategória lenne. Ha a páromé ekkora lenne,akkor nem számítana, hogy a hossza majdnem kétszer olyan hosszú, mint a számomra ideális, mert a vastagsága miatt eleve csak a farkas póz maradna, meg a lingam masszázs, mivel ez a méret még az orális szexet is kizárja a vastagsága miatt, leszámítva mondjuk kb. a makk kényeztetését.

2015. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Psycho Doll ***** válasza:
77%
...hát, így pontosan nem tudom, de szerintem megvolt 20 cm. Viszont azt kell, hogy mondjam - jobban élveztem a szexet egy 15-16 centis farokkal. :D
2015. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 körül, de az már fájt. Nem tudom, mit kezdenék egy még nagyobbal. 15-17 centi a legélvezetesebb.
2015. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 centi fölötti volt elég vastag is. Ráadásul a srá nagyon bizonyítani akart. Utána úgy fájt az alhasi részem majd szét szakadt. A nagy szerszámot tudni kell használni.
2015. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez a kérdés nem kamu?


Amúgy ez a méret rohadt nagy.

Nekem az ideális méret a 12 cm. És a legtöbb nő így van ezzel. Még ha nem is vallják be.

Ha a farkadat használod, és nem vagy egy szadista, akkor igazán vigyáznod kell a partneredre. Mármint akkor is vigyáznos kellene, ha szadista vagy, csak akkopr feleslegesen jártatom a billentyűzetet.

2015. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18 cm szerintem az ideális,ami izgató ami látványos. amit te irsz szerintem csak rápillantani jo
2015. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17 19 és nekem ez is a max nem tudom miért vannak a férfiak tévhitben hogy 20 cm alatt a nők kinevetik. És azok a lányok is hazudnak akik azt állítják hogy 20cm alatt kinevetik a férfiakat azt mondom üljenek rá egy ilyenre és izomból nyomja is neki pasi mert ez csak kamu szerintem addig a pontig jó a szex amíg élvezhető amit te írtál az nekem már sok lenne a legélvezetesebb szerintem 16 19 között.
2015. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már a 17-18 cm hosszúnál is úgy gondoltam, ettől nagyobbal meg sem akarom próbálni. Erre kifogtam egy olyan pasit, akinek olyan 20 cm. Annak ellenére, hogy közben nem fájt, utána két napig éreztem az alhasam az első pár alkalom után. Azt mondanám, nem kellene olyan férfi akinek 23 centis, de elég valószínű, hogy ha a személy szimpatikus nem küldeném el emiatt.
2015. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 cm-es pasim volt már! Csak az orál ment! 18 cm az ideális nekem.
2015. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!