Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Döntöttétek már el maszturbáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntöttétek már el maszturbációval hogy melyik lányt hívjátok el randira? Nekem sikerült. Figyeljétek az elméletem:

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani, hogy mi fiúk a farkunkkal gondolkodunk. Na már most. Két lány közül nem tudtam választani, mind a kettő tetszett. Hat napot vett igénybe a folyamat, mindkét lánnyal elképzeltem a szexet, és közben hokiztam. Azt az időt míg vertem, lemértem stopperral, és az eredményeket feljegyeztem. Azért hat napos, mert mindegyik lányra 3x kell masztizni. Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés egy mérés. A három időből átlagot vontam, és ha nagyot élveztem, van a hasamon egy anyajegy, és ha az fölé lövelt akkor -1 perc, és az így kiszámolt rövidebb átlagú csajt hívtam el randira. (talán vele jobb lesz a szex) Hasonló élmények?

2015. jún. 15. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Most én azt hiszem fejbe lövöm magam
2015. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

OMG. :D

Még szerencse hogy a belső tulajdonságok még mindig számítanak egy lányban... :P

2015. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor ha nem is a lányok elképzelése befolyásolta a maszti idejét és az élvezés mértékét, hanem az aznapi történések, aktuális hangulatod? Akkor igencsak mellélőhetsz a választással. Márpedig egy ilyen mértékű döntésnél, minthogy kit hívj randira, igencsak biztosra kell ám menni.
2015. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

oké ügyes vagy, azért másoknak ne reklámozd a pár választási szokásaid :D

am ugye tudod, hogy még egy csomó dolog befolyásol ilyenkor...hangulat, fáradtság, izgalmi állapot...szóval a módszered nem hiszem, hogy elég stabil lábakon áll, de ha neked bejött egészségedre, sok boldogságot...


ja még egy kérdés...és mi van ha a jövőben valakire rövidebb idő alatt mész el...akkor szakítasz és összejössz a másik lánnyal?

2015. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez zseniális! Én is kipróbálnám, de sajnos nekem nincs a hasamon anyajegy :/ Most mitévő legyek mester?
2015. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3-as ezeket nem vettem figyelembe... Újraszámolom....
2015. jún. 15. 15:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, mindenképp oszd majd meg, hogy mire jutottál.


Mellesleg nőkre vonatkozó módszered nincs? Most akkor én hogy döntsem majd el, hogy két vagy több pasi közül kivel randizzak?

2015. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 SoulEater7797 ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteg :D
2015. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán randizhatnál öttel is, de te 6 napig vered a cerkát!

Kefélj, gyerek!

2015. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
xDDDDDDDDDDDDDD
2015. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!