Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Döntöttétek már el maszturbáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntöttétek már el maszturbációval hogy melyik lányt hívjátok el randira? Nekem sikerült. Figyeljétek az elméletem:

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani, hogy mi fiúk a farkunkkal gondolkodunk. Na már most. Két lány közül nem tudtam választani, mind a kettő tetszett. Hat napot vett igénybe a folyamat, mindkét lánnyal elképzeltem a szexet, és közben hokiztam. Azt az időt míg vertem, lemértem stopperral, és az eredményeket feljegyeztem. Azért hat napos, mert mindegyik lányra 3x kell masztizni. Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés egy mérés. A három időből átlagot vontam, és ha nagyot élveztem, van a hasamon egy anyajegy, és ha az fölé lövelt akkor -1 perc, és az így kiszámolt rövidebb átlagú csajt hívtam el randira. (talán vele jobb lesz a szex) Hasonló élmények?

2015. jún. 15. 15:15
1 2
 11/18 Szergej55 ***** válasza:
Ezt kipróbálom majd!
2015. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
azt hiszem megérdemlnél egy Nobel-díjat legalább :D
2015. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Te elmebajnok vagy. Qrva szar lehet állandóan bukósisakban lenni, még alvás közben is, mert anélkül már a sok észtől szétrobbant volna a fejed. Azt hiszem már tudom, hogy ilyen elmebajnokok miatt találták fel a 3D nyomtatót. Jobb sorsú szerencsétleneknek ne keljen állandóan bukosisakot hordaniuk, hanem egy hercig kis nyomtatott koponyaburkot, hogy átvészeljék azt az iszonyú nyomást amit a rengeteg agysejt jelent a véges kis búrában.
2015. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
-.-
2015. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Es milyen jol jart a masik csaj
2015. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az is lehet logikus, hogy azt válaszd amelyikre később élveztél el.


Talán több esélye van, hogy lesz a másik félnek is ideje kielégülni, ami egy kapcsolatban nem utolsó szempont :)


Igazságos szerintem az lehetne, ha befekszel a két csaj közé és a győztes aki a szájában fel tudja mutatni az eredményt.

2015. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tudom én, hogy viccnek szántad, majdnem össze is jött!
2015. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
.
2020. febr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!