Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Exhibicionista lennék? Izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exhibicionista lennék? Izgat ha mások láthatnak meztelenül. Ez már exhibicionizmus? Mikortól számít ez betegségnek? Egyáltalán annak számít? 30L

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
na itt kiélheted ezt a vágyad, sokan csak ilyen képekre várnak, de személyesen is megnéznek meg mi egyéb :D
2015. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem annak számít. Küldhetsz képet :D
2015. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

igen, az vagy szerintem

bár ha annyira az lennél, akkor belinkeltél volna néhány fotót is magadtól, hogy egyúttal mondjunk véleményt, hogy jót teszel e ezzel másoknak, hogy megpillanthatnak, vagy inkább elveszed az életkedvüket

2015. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Én azt gondolom az exibicionizmus csak akkor káros, ha gátol a mindennapokban, a munkában, stb. ha annyira csak ez tölti ki a napjaid, hogy minden más másodlagos.

De ha ezt normális szinten űzöd nincs gond. Miért lenne?

Én is szeretek meztelenkedni, és felizgat, ha néznek. Jó tudni, hogy van lány is, aki izgalmasnak találja ezt

2015. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi kivetnivaló.

Sokan vannak így, csak elfojtják.

Gondolom nem az ovoda elött mutogatod magad

Járj nudista strandra, dokgozz topless bárban.

Aktmodellkedhetsz müvészeti iskolában, vállalj aktmodellkedést amatör fotósoknak, atb...

2015. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Céép! :)
2015. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egészen jó, bár hogy kis kritika is legyen: ha már megcsináltad a képet, és látszik, hogy bár te teljesen simán szeretted volna láttatni puncidat, de nem sikerült maradéktalanul, akkor a tökéletességért egy kis kiigazítás után érdemes lett volna újabb képeket készíteni :-D
2015. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekem tetszenek. Nincs velük semmi baj! Bár ha igazán kemény vonalas lennél, akkor többet mutatnál. Nem félném megmutatni a egész tested, az arcod.
2015. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nyitott fiú ***** válasza:
lehet hogy az küldesz képet?
2015. nov. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem betegség, csak hajlam!
2017. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!